KONKURS: Żywa gra planszowa #3 – Przygody do Pierwszych Marsjan – Rozstrzygnięcie!

Witajcie Podróżnicy! Przed wami rozstrzygnięcie konkursu, który rozgrywał się na łamach forum BGG w minionym miesiącu!

Gratulujemy wszystkim, którzy zgłosili swoje Przygody do talii Eksploracji. Każde zgłoszenie było przynajmniej dobre i jego autorzy mogą się czuć dumni ze swoich pomysłów. Niemniej zwycięzca może być tylko jeden! I okazał się nim…

Jasper Leuven (JasperL) który stworzył przygodę zatytułowaną: Martian’s geological past

Gratulujemy!

Ale tak jak podkreśliliśmy, wspaniałych zgłoszeń było dużo więcej… stąd nasze postanowienie, by rozdać dodatkowe nagrody! Drugie miejsce w konkursie ex aequo zajmują:

 • Iain (Gribbon) za Relic of a previous generation
 • Thayne Weston (negmon) za A Little Fun
 • Kevin Fitzgerald (Jamman39) za Double Eclipse i Tiny Deadly Stuff
 • Mateusz Korzeniecki (ushu) za TO TYLKO MAŁY KAMYK
 • Corey Mayo (cmmayo) za SEND MORE CHUCK BERRY
 • Tim Builer (tbuiler) za The Beagle Has Landed
 • Pawel Kubisiak (KubisPL) za Unexpected surface/Niespodziewana powierzchnia, Pedal to the metal/Gaz do dechy i Mountain climbing/Wspinaczka górska
 • M K (kosmosmk) za Kompleks jaskiń

Gratulujemy wszystkim autorom! Wszyscy z Was otrzymają w nagrodzie promoskę do Pierwszych Marsjan!

A co ważniejsze, wasze Przygody trafią wraz z najbliższą aktualizacją (i po ostatnich szlifach dokonanych przez Ignacego) to aplikacji wspierającej rozgrywkę w Pierwszych Marsjan!

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie tutaj: https://boardgamegeek.com/thread/1936705/contest-living-board-game-3-february-edition-first/page/2

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie! Do zobaczenia przy następnej okazji!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.