Konkurs: Zdjęcie z rozgrywki w Pierwszych Marsjan!

Konkurs na zdjęcie z rozgrywki w Pierwszych Marsjan - wygraj unikatową planszę gracza!

Na naszym Facebookowym profilu znajdziecie posty, w których zachęcamy was do wrzucenia swoich zdjęć z rozgrywki w Pierwszych Marsjan. Nie zwlekajcie – konkurs potrwa tylko do końca misji Przeprowadzki, czyli do 29 grudnia!

To świetna okazja, aby w najbliższy lub kolejny, świąteczny weekend spróbować przeżyć wraz z rodziną Przygody na Czerwonej Planecie i uwiecznić to na fotografii. Liczymy na ciekawe, kreatywne zdjęcia. Autorzy najciekawszych propozycji wygrają unikatowe planszki gracza z własnym zdjęciem, imieniem i wybraną rolą! Do rozdania mamy tylko 6 takich plansz, także spieszcie się fotografować!

Konkurs jest możliwy dzięki pomocy Warsztatu Dobromira , twórcy wysokiej jakości unikalnych komponentów do gier planszowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z jego ofertą!

3 komentarze Added

Join Discussion
  1. Flow 23 grudnia 2017 | Odpowiedz

    a w aplikacji jest juz mozliwosc grania „swoimi” postaciami ?

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Dziś chcemy Wam pokazać pierwsze ilustracje, które nasz dział graficzny przygotował do Eleven: Football Manager Boa… https://t.co/YpHqvFYJI8
Spełnij marzenia o Hollywood! 🌟 Zamów Scenariusz za Milion, nową zespołową grę imprezową, gdzie drużyny scenarzystó… https://t.co/9oTmA4YwXt
Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjec… https://t.co/qCySwptgKp

Newsletter