Konkurs: Zdjęcie z rozgrywki w Pierwszych Marsjan!

Konkurs na zdjęcie z rozgrywki w Pierwszych Marsjan - wygraj unikatową planszę gracza!

Na naszym Facebookowym profilu znajdziecie posty, w których zachęcamy was do wrzucenia swoich zdjęć z rozgrywki w Pierwszych Marsjan. Nie zwlekajcie – konkurs potrwa tylko do końca misji Przeprowadzki, czyli do 29 grudnia!

To świetna okazja, aby w najbliższy lub kolejny, świąteczny weekend spróbować przeżyć wraz z rodziną Przygody na Czerwonej Planecie i uwiecznić to na fotografii. Liczymy na ciekawe, kreatywne zdjęcia. Autorzy najciekawszych propozycji wygrają unikatowe planszki gracza z własnym zdjęciem, imieniem i wybraną rolą! Do rozdania mamy tylko 6 takich plansz, także spieszcie się fotografować!

Konkurs jest możliwy dzięki pomocy Warsztatu Dobromira , twórcy wysokiej jakości unikalnych komponentów do gier planszowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z jego ofertą!

3 komentarze Added

Join Discussion
 1. Flow 23 grudnia 2017 | Odpowiedz

  a w aplikacji jest juz mozliwosc grania “swoimi” postaciami ?

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.