Konkurs Sentencji z okazji dodruku Kanagawy

 

Pierwszy nakład tej ślicznie ilustrowanej gry rozszedł się, niczym liście porwane jesiennym wiatrem… A dodruk pojawi się już wkrótce! W związku z tym konkurs. Od dzisiaj codziennie będziemy wam prezentować jedną sentencję związaną z naukami płynącymi z gry Kanagawa… i jej zasadami.

Aby wziąć udział w konkursie zajrzyjcie proszę na nasze profile na FB – Wydawnictwo Portal oraz 2 Pionki i napiszcie swoje własne mądrości życiowe oraz sentencje! Spośród wszystkich sentencji, codziennie będziemy wybierać jedną, a jej autor otrzyma od nas przypinkę z ilustracją z gry oraz klimatyczny wachlarz, w sam raz na upalne dni z planszówkami.

Ale to nie wszystko! Ze wszystkich sentencji wybierzemy też jedną najlepszą, a jej autor otrzyma od nas śliczną grafikę autorstwa ilustratorki gry, Jade Mosch. To niepowtarzalna okazja na zdobycie ręcznie malowanego dzieła sztuki!

Zapraszamy do podzielenia się tymi wieściami, zwłaszcza z osobami, które Kanagawy jeszcze nie znają, a by im się spodobała! To wspaniała gra dla początkujących i droga do świata planszówek!

Oficjalna strona gry: https://rebrand.ly/Kanagawa

Już wkrótce ponownie w sprzedaży! https://rebrand.ly/Kanagawa-Sklep

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.