KONKURS: Przygarnij kociaka dla Ojca Chrzestnego!

godfather_fb_head_008

 

Premiera The Godfather: Imperium Corleone właśnie nastąpiła, gra trafiła do odbiorów z przedsprzedaży i do sklepów, także to najlepszy moment, aby ogłosić nowy konkurs powiązany z Ojcem Chrzestnym. Widzicie, Donowi Corleone przytrafiła się straszna tragedia. Jego ukochany kotek uciekł przez otwarte w okno posiadłości. Osoby za to odpowiedzialne już zaprzyjaźniają się z rybkami na dnie rzeki Hudson… ale Ojciec Chrzestny wciąż jest niepocieszony, a to oznacza, że posypią się głowy. Chyba, że znajdziemy dla niego nowego kotka. Konkurs polega na znalezieniu doskonałego kandydata na kota Dona Corleone i zrobienie mu zdjęcia, nawiązującego również do gry The Godfather: Imperium Corleone. Oto bardziej szczegółowe zasady:

 1. Miej kota (albo inne, kotopodobne stworzenie, ale najlepiej kota). Jeśli nie masz kota, zawsze możesz rozważyć adopcję kotka ze schroniska (ale pamiętajcie, że zwierzęta to nie zabawki i przygarnijcie je tylko wtedy, kiedy naprawdę chcecie się nimi opiekować).
 2. Zrób mu zdjęcie nawiązujące do Ojca Chrzestnego i gry The Godfather: Imperium Corleone.
 3. Wyślijcie je nam do 11 sierpnia 2017 na adres portal@portalgames.pl – wpisując w temacie wiadomości „Konkurs – kociak dla Ojca Chrzestnego”. Zdjęcia wysyłajcie w formacie PNG lub JPG, w rozmiarze maksymalnie 5MB i rozdzielczości minimalnie 1920 pikseli szerokości na 1080 pikseli wysokości. Wysyłając nam swoje zdjęcie udzielacie Portal Games nieodwracalnej, ciągłej, darmowej, możliwej do przenoszenia licencji do używania i modyfikowania go i wszelkich zawartych w nim tekstów, grafik, materiałów multimedialnych, wizerunków i innej zawartości do dowolnych celów, we wszystkich środkach przekazu i na dowolnych platformach i polach eksploatacji. Możliwe więcej niż jedno zgłoszenie na osobę!
 4. Zwycięzca otrzyma jako nagrodę klimatyczny plakat z Donem Corleone, po tym, jak dokonamy ocenimy wszystkie otrzymane zdjęcia i wybierzemy jedno najlepsze.

 

Don Corleone nie może się doczekać, aż odzyska swojego pupila! Aparaty w dłoń i do dzieła!

 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania konkursu lub dowolnej zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Share this

3 komentarze

 • piechu

  Czy chodziło wam o 11 sierpnia? Albo września? 😛

  • admin

   Dziwne, rzeczywiście chodziło o sierpnia, a było lipca. Dzięki za zwrócenie uwagi.

 • rb

  Cytuję: „Wyślijcie je nam do 11 lipca 2017”? 😀 No to się spóźniłam… 😉