KONKURS: Przygarnij kociaka dla Ojca Chrzestnego – rozstrzygnięcie!

godfather_fb_head_008

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane zdjęcia! Fani Ojca Chrzestnego stanęli na wysokości zadania i stworzyli naprawdę kreatywne kompozycje – ale zwycięska fotografia może być tylko jedna! Don Corleone długo zastanawiał się nad właściwym wyborem, aż ostatecznie zadecydował, że czas na poważną zmianę wizerunku. Zamiast kota, od teraz będzie miał psa:

 

dav
Autor: Radosław (i Mops Don Papi)

 

Autor zwycięskiej fotografii otrzyma od Portalu w nagrodę unikatowy plakat z Ojcem Chrzestnym. Gratulujemy!
Ale to nie wszystko. Poza zwycięską kompozycją chcielibyśmy wyróżnić kilka innych fotografii, które również niezwykle spodobały się Ojcu Chrzestnemu:

 

dav
Autor: Jolanta (i Hiena)

 

kot_ojca_chrzestnego
Autor: Piotr

 

DSCF2455
Autor: Radosław

 

orca-image-1501843555321
Autor: Jakub

 

_20170729_113429
Autor: Jakub

 

Dziękujemy bardzo za zgłoszenia i powodzenia w kolejnych konkursach!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.