KONKURS: Chodź opowiedz nam bajeczkę!

bajeczka_

 

Wakacje są gorącym okresem dla Portal Games, nie tylko ze względu na pogodę. Zbiegły się nam aż cztery premiery wspaniałych gier z linii 2 Pionków! Już dostępna Bajkogra: Pasikonik i Mrówka, Diamenty z premierą 28 sierpnia oraz Zapraszamy ponownie do podziemi i Morze Chmur, z premierą 6 września. To ślicznie ilustrowane gry, z których każda opowiada swoją własną historię. Z tej okazji chcielibyśmy zaproponować wam konkurs. Napiszcie proszę własną bajkę, wierszyk, rymowankę czy limeryk na temat jednej z tych czterech gier i zgarnijcie nagrodę! Bonusowe punkty, jeśli okrasicie ją ilustracją bądź zdjęciem! Wygrać możecie jedną z wcześniej wydanych gier 2 Pionków (do wyboru: Bongo, Zapraszamy do podziemi lub Spiskowcy). Zasady konkursu są następujące:

  1. Napisz bajkę inspirowaną jedną z gier (Diamenty, Pasikonik i Mrówka, Zapraszamy ponownie do podziemi lub Morze Chmur) albo inną, krótką formę literacką, na przykład wierszyk, limeryk czy rymowankę. Minimalna długość – 4 linijki. Maksymalna długość – 500 słów.
  2. (Opcjonalnie) Dołączcie do tekstu zdjęcie lub ilustrację. Załączajcie je w formacie PNG lub JPG, w rozmiarze maksymalnie 5MB i rozdzielczości minimalnie 1920 pikseli szerokości na 1080 pikseli wysokości.
  3. Wyślijcie nam swoją twórczość do 25 sierpnia 2017 na adres portal@portalgames.pl – wpisując w temacie wiadomości „Konkurs – Chodź opowiedz nam bajeczkę!”. Możliwe więcej niż jedno zgłoszenie na osobę! Wysyłając nam swoją twórczość udzielacie Portal Games nieodwracalnej, ciągłej, darmowej, możliwej do przenoszenia licencji do używania i modyfikowania wszelkich zawartych w niej tekstów, grafik, materiałów multimedialnych, wizerunków i innej zawartości do dowolnych celów, we wszystkich środkach przekazu, na dowolnych platformach i polach eksploatacji.
  4. Zwycięzca otrzyma jako nagrodę jedną grę 2 Pionków, do wyboru spośród Bongo, Zapraszamy do podziemi i Spiskowców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ostatnim tygodniu sierpnia, kiedy to wybierzemy najlepszą i najciekawszą naszym zdaniem bajkę. Wybrane bajki opublikujemy też na naszej stronie!

 

Chodź i opowiedz nam bajeczkę!

 

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania konkursu lub dowolnej zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Share this

Komentarze są wyłączone.