Kolejowy klasyk i specjalna edycja popularnej imprezówki: dziś premiera!

Z przyjemnością informujemy o premierze dwóch naszych nowych tytułów: Age of Steam i Potworów w Tokio: Mrocznej edycji. Obie gry, dostępne od kilku tygodni jedynie w przedsprzedaży, trafiają dziś do sklepów.

Age of Steam

AoS to bezwzględna, kolejowa gra ekonomiczna dla 1-6 graczy z wysoką regrywalnością zapewnianą m.in. przez 6 różnych plansz wspartych specjalnymi regułami. Można w niej oczekiwać brutalnej konkurencji, bezwzględnych inwestorów, ciasnych budżetów i wyścigu w budowaniu najbardziej obiecujących połączeń. Wszystko to w wydaniu de luxe z zestawem różnorodnych plansz, plastikowymi sztonami i szykownym, minimalistycznym designem Iana O’Toola.

Równolegle z grą podstawową do sklepu trafia także dodatek o nienachalnym tytule “Rozszerzenie I” z zestawem 9 dodatkowych map zawierającym m.in. mapę Polski.

Link: https://sklep.portalgames.pl/age-of-steam

Potwory w Tokio: Mroczna Edycja

Nowa, prestiżowa edycja imprezowego klasyka, w którym grupa megapotworów walczy o dominację nad Tokio ku uciesze graczy. Mroczna edycja oddaje hołd pulpowej estetyce amerykańskich komiksów i filmów. Wyjątkowe komponenty i ilustracje oraz nowy moduł zasad autorstwa samego Richards Garfielda tworzą specjalne wydanie, które ukazuje się tylko w jednorazowym nakładzie.

Link: https://sklep.portalgames.pl/potwory-w-tokio-mroczna-edycja

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)



    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.