Karta rejestru do Wyprawy HMS Beagle

Na stronie dodatku Wyprawa HMS Beagle pojawiła się karta rejestru służąca do zapisu stanu gry na koniec każdego scenariusz.

Karta dostępna jest w dwóch wersjach. Łatwej do wydruku i  drugą ozdobioną bogatszą grafiką.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi pomocami w zakładce pliki na stronie dodatku.

1 Comment Added

Join Discussion
 1. wowek67 27 listopada 2013 | Odpowiedz

  A co z zasobami w kajucie Darwina? Gdzie zaznaczyć stan posiadania wszystkich znalezisk na koniec danego scenariusza. I jeszcze, jak ta karta ma się do pierwszej edycji Robinsona, na której w żetonach odkryć są tylko symbole (bez nazw typu koza itp). Wydaje mi się że zaznaczanie, jakie z tych żetonów posiadamy może być nieco uciążliwe (nie testowałem tego jeszcze w praktyce, więc dzielę się tylko swoimi spostrzeżeniami “na gorąco”).

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.