Fantastyczne Fabryki już dostępne!

Wydawnictwo Portal Games z przyjemnością informuje o premierze Fantastycznych Fabryk – gry karcianej z zarządzaniem kostkami i budowaniem silniczka dla 1-5 graczy. Równolegle z grą podstawową do sprzedaży trafia dodatek Manufrakcje znakomicie rozwijający system gry o element asymetrii i nowy zasób pomnazający ilość dostępnych strategii.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego tytułu! To zdecydowanie lżejsza pozycja – zwłaszcza na tle rozbudowanych gier euro, które dostarczyliśmy graczom w ostatnim czasie. Jest w niej czysta radość z grania: przejrzyste reguły i klarowna szata graficzna zdają się oddawać pola graczom i wołać: bierzcie i grajcie; kraina kombosów wita!

Fantastyczne Fabryki znakomicie wpisują się w nurt przystępnych, ładnych, klarownych gier karcianych z pomysłem, który reprezentuje w naszym katalogu na przykład inna jesienna nowość: Podziemne Imperium.

Opinie o grze:

“Nie wiem dokładnie z czego to wynika, ale bardzo satysfakcjonująca jest ta rozbudowa fabryki.” – Tryb Solo

“Mnie ta gra wciągnęła. Doceniam jej bardzo szybkie tempo, a nawet lekki niedosyt z jakim zazwyczaj pozostaję po zakończeniu rozgrywki.” – ZnadPlanszy

“Ani za prosty ani za trudny, dający pole do przyjemnego kombinowania.” – Boardgamerka

 

Fantastyczne Fabryki – szybka, sprytna gra w budowanie i produkowanie 

Ścigaj się z innymi graczami i zbuduj najwydajniejszy zespół fabryk w jak najmniejszej liczbie rund. Ostrożnie zarządzaj swoimi projektami, szkól pracowników i wyprodukuj tak dużo towarów, jak to tylko możliwe. Buduj, szkól, produkuj i zatrudniaj… w tej sprytnej grze o zarządzaniu kośćmi i tworzeniu swojego silniczka z kart! 

1-5 graczy, 45-60 min, wiek 14+

Fantastyczne Fabryki: Manufrakcje – jeszcze bardziej fantastyczne fabryki 

Manufrakcje to rozszerzenie do gry Fantastyczne Fabryki, które dodaje nowe karty Projektów i Specjalistów, ale także nowe surowce (Witaminy) oraz asymetryczne zdolności graczy. Każda frakcja zapewnia wyjątkowe rozwiązania dające przewagę i zmienia sposób prowadzenia biznesu… a nowy surowiec dywersyfikuje strategie wiodące do sukcesu.

Podstawka: https://sklep.portalgames.pl/fantastyczne-fabryki

Dodatek: https://sklep.portalgames.pl/fantastyczne-fabryki-manufrakcje

Zestaw: https://sklep.portalgames.pl/fantastyczne-fabryki-zestaw

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.