Fanowska mapa do gry Smartphone INC – materiał do pobrania

Doceniamy przeogromnie fanowskie rozszerzenia do ulubionych gier, dlatego dziś udostępniamy Wam dodatkową mapę do gry, którą przygotował Paweł Lewicki.

“Jeśli chodzi o zasady przygotowania to w wersji dla 2 graczy jest tak jak w rozszerzeniu, a dla 3 graczy dobiera się kafel sprzedawcy tylko dla regionu “M”. Przynajmniej takie są moje założenia. Jeśli inne przygotowanie będzie lepsze, nie widzę problemów by to zmienić.”

Dodatkowo rekomendujemy wydruk mapy w formacie A1, aby była w jednej części.

Materiał do pobrania TUTAJ.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)



    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.