Ewakuacja do Night City, czyli wjeżdża Cyberpunk 2077! Plan tygodnia #22

Ten tydzień będzie cały na żółto! Do sklepów wjeżdża planszowy Cyberpunk 2077: Gangi Night City; i robi to nie w czwartek, a w środę. Od czwartku bowiem będzie czas ograć te wszystkie planszówy, które zjechały w ostatnim czasie – gdzieś między długoweekendowym wypadem i grillowaniem.

Wracając do Cybera – pokażemy dokładniej, jak działa, zrobimy zoom na komponenty: i to zarówno w wersji pomalowanej, jak i bazowej. W serwisach, z którymi współpracujemy, pojawiła się już masa opinii na temat gry: i jednego nie można jej odmówić – gameplayowo zdecydowanie dostarcza!

Jeśli klimaty walki o terytorium to nie twoja bajka, zerknij na naszą piątkową przedsprzedaż. Ewakuacja to rasowy euras, a przeprowadzka z planety na planetę i demontaż jednego silnika surowców, by zbudować drugi i nie uschnąć w trakcie, to niespotykane i super grywalne podejście do mechaniki gry!

Nie zapomnimy w nadchodzacych dniach o Inventions: Ewolucji Idei (pomożemy ci ją wytłumaczyć nowym graczom) i Neuroshimie Hex (tu jest czym się chwalić – społeczność działa jak reaktor atomowy!)

Wpadnij do nas także w piątek – będziemy ruszać z nowym projektem w ramach Akcji Dodruk. Tym razem zaproponujemy nieco inny projekt…

Zerkam na nasze plany i wcale nie widzę jakiegoś spowolnienia w związku z długim weekendem… Obiecuję: my też ruszymy trochę odpocząć, ale najpierw przygotujemy dla Ciebie co nieco dobroci, by było na co zerknąć podczas laby!

Pozdrowienia z Portalu!
Rafał

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.