Era Innowacji w sklepach

Wydawnictwo Portal Games z przyjemnością informuje o premierze Ery Innowacji, samodzielnej gry euro osadzonej w świecie klasyka, gry Terra Mystica.

Era Innowacji to 12 unikatowych frakcji i plansza do podbicia, wznoszenie budynków, łączenie je w miasta, zdobywanie dodatkowych akcji i cech… a wszystko to w złożonej, bogatej, głęboko interaktywnej i regrywalnej grze euro.

To także tytuł wyróżniony przez graczy, ze średnią oceną 8,8 w serwisie boardgamegeek i gorącym przyjęciem w Polsce. Gra w dniu premiery jest już wyprzedana na poziomie dystrybucyjnym, zatem po wyprzedaniu nakładu dostępnego w sklepach z grami nie będzie możliwości domówienia kolejnych partii gry.

Era Innowacji – Rozwój, różnorodność, rywalizacja

Wkrocz jedną z 12 unikatowych frakcji na mapę, wznoś budynki, łącz je w miasta, rozwijaj naukę i zdolności swojego ludu w rozbudowanej, strategicznej grze euro, która stawia na rozwój, planowanie i mądrą ekspansję.

1-5 graczy, 40-200 min, wiek 14+

LINK: https://sklep.portalgames.pl/era-innowacji

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.