Era Innowacji – galeria zdjęć

Jak prezentuje się na stole Era Innowacji? Właśnie tak! Wszystkie fotki robiliśmy podczas comiesięcznego marketingowego zjazdu i ogrywania nowości. Wyobrażacie sobie jak skrzętnie musieliśmy je ukrywać?

Wkrocz jedną z 12 unikatowych frakcji na mapę, wznoś budynki, łącz je w miasta, rozwijaj naukę i zdolności swojego ludu w rozbudowanej, strategicznej grze euro, która stawia na rozwój, planowanie i mądrą ekspansję.

Jesteś fanem gier euro? Era Innowacji to jedna z najwyżej ocenianych gier tego gatunku – powyżej 8.5 w rankingu BGG przy ponad 2 tysiącach ocen!


Era Innowacji to nowe podejście autorów do klasycznej Terra Mystica. Czerpie z pierwowzoru to co najlepsze, a jednocześnie dodaje nowe warstwy strategiczne i zwiększa jego regrywalność.

Zamów grę w sklepie Portalu, by otrzymać bonus – zestaw drewnianych znaczników książek, który zastępuje tekturowe żetony z wersji pudełkowej. Zestaw zawiera 48 znaczników z nadrukiem (4 typy książek, po 12 sztuk).

LINK: https://sklep.portalgames.pl/era-innowacji

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.