ELEVEN – zapowiedź draftu kampanii

Zbliżają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a wraz z nimi Portal Games ujawnia draft kampanii nowej gry o tematyce piłkarskiej – ELEVEN: Football Manager Board Game.

Podobnie jak poprzedni projekt Portal Games – Robinson Crusoe: Edycja Kolekcjonerska, którego kampania zakończyła się ogromnym sukcesem i kwotą ufundowania na poziomie 2,2 mln euro, Eleven: Football Manager Board Game będzie fundowany na platformie Gamefound.

Gamefound w ostatnim czasie został wzbogacony o nową funkcję – możliwość dodawania aktualizacji do draftu kampanii. Korzystając z tej funkcjonalności będziemy, przez cały czas trwania Mistrzostw Europy, wprowadzać was w świat Eleven. Możecie w tym czasie spodziewać się masy artykułów i ciekawostek o grze, prosto od Ignacego Trzewiczka oraz autora gry Thomasa Jansena.

Zapraszamy w piątek 11 czerwca o godz. 14:30 na start draftu kampanii. Wszystkie osoby, które na etapie draftu włączą obserwowanie projektu, będą mogli liczyć na specjalny bonus po wsparciu projektu.

Start draftu kampanii: 11 czerwca, godz. 14:30

Start kampanii: wrzesień 2021

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjec… https://t.co/qCySwptgKp
Polska reprezentacja odpadła w fazie grupowej? 😥 Nie szkodzi! Nasza Wakacyjna Jedenastka gra do końca Euro 2020! 💪⚽… https://t.co/fuOHrMUcoQ
Dziś premiera gry karcianej God of War!! 💪🎮 Masz już swój egzemplarz? A może czekasz na kuriera lub powiadomienie z… https://t.co/HWh85xMWON

Newsletter