Eleven Aktualizacja #4. Nowi sponsorzy

Witam, to ja Ignacy Trzewiczek, a to kolejny dzień naszej kampanii Po raz kolejny mam kilka ciekawych aktualizacji i wyjaśnień, więc zaczynajmy!

Kolejna recenzja!

Luke Hector z Broken Meeple zrobił recenzję Eleven! Dodaliśmy wideo do strony projektu, można je również obejrzeć tutaj:

Partnerzy ujawnieni

Z przyjemnością ujawniamy naszych partnerów wersji językowych. Współpracujemy z IELLO na rynek francuski, z Pendragon Game Studio na rynek włoski oraz z Maldito Games na rynek hiszpański. Są to firmy, z którymi pracujemy nad wieloma projektami i mamy duże zaufanie do jakości, jaką zapewniają w tłumaczeniu gier.
Jeszcze dziś o nich wspomnę, więc bądźcie czujni! 🙂

Google doc

W TTS znajdziesz link do Dokumentu Google, w którym możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat gry. Szukamy zarówno twojego wyniku (aby uzyskać statystyki do wyważenia), jak i ogólnej opinii na temat różnych elementów.
Nasz zespół wraz z Thomasem czyta i omawia formularze, które przesyłacie za pośrednictwem Dokumentów Google, i powiedzieli mi, że to źródło cennych informacji. Kazali mi podziękować. Więc oto jestem – Dziękuję, doceniamy Was.
Więc tak, proszę, gracie dalej i przesyłcie nam swoje pomysły.

Zestawy grupowe

Nasz zespół logistyczny oblicza ewentualne zastawy grupowe. Mamy nadzieję, że będziemy mogli udzielić Wam informacji w przyszłym tygodniu. Dziękujemy za cierpliwość.

Dziś dodajemy 10 nowych kart Sponsora z firmami z branży gier planszowych!
Niech branża gier planszowych będzie reprezentowana wśród głównych sponsorów Waszych klubów. 10 nowych kart Sponsora pozwala wybrać jedną z ulubionych firm zajmujących się grami planszowymi i wybrać ją na swojego sponsora. Nagle gra polega nie tylko na tym, żeby wygrywać z innymi graczami, ale także na tym, aby Twoja ulubiona marka gier planszowych zyskała uznanie, na jakie zasługuje.
Na kartach będą oczywiście nasi partnerzy – Iello, Pendragon i Maldito. Ale kto jeszcze?
Czekamy na propozycje!
Czy powinniśmy dotrzeć do WatchItPlayed? Czy powinniśmy dotrzeć do BoardGameGeek? Czy powinniśmy dotrzeć do CMON lub Awaken Realms?
Umieść w komentarzach – kogo chcesz w grze i pomysł na bonus, który zapewnia. Na przykład, biorąc pod uwagę jakość i klarowność filmów WatchItPlayed, twierdzę, że jeśli są sponsorami klubu, zielona statystyka – wzrosłaby o 1, ze względu na poprawę całej organizacji! 🙂
Jest to cel dodatkowy dla Eleven, dostępny tylko na Gamefound. Nie będzie częścią sklepowej wersji gry. Wszystkie cele dodatkowe zmieszczą się w pudełku.
A teraz nadszedł czas na Thomasa!

Sponsorzy

W poniedziałek mieliśmy posiedzenie zarządu. Decyzje podejmował zarząd. Zajmiemy się tym bardziej szczegółowo później. Teraz zabierzmy się do pracy.
Dziś jest wtorek. Oczywiście potrzebujemy pieniędzy, żeby prowadzić nasz klub. Więc potrzebujemy sponsorów. Obok znajduje się talia sponsorów z 5 odkrytymi kartami. Zewnętrzne 3 są teraz dostępne. Chyba że masz pracownika ze świetnymi kontaktami, który może skontaktować Cię z tymi 2 pozostałymi firmami.

Każda karta sponsora ma unikalną historię o firmie, którą możesz przeczytać, jeśli chcesz. To naprawdę dodaje klimatu. Posiada również bardzo ładnie zaprojektowane logo firmy. Mnie szczególnie podoba się logo „Basis Bratwurst”. Za każdym razem, gdy to widzę, robię się głodny. Możesz wydać akcję, aby zawrzeć umowę ze sponsorem. Po prostu bierzesz kartę i decydujesz, która z 3 opcji Ci się podoba.
Jeśli zdecydujesz się mieć go jako małego sponsora, zarobisz mniej pieniędzy. Nie ma ograniczeń co do liczby małych sponsorów, których możesz mieć. Następnie odrzuć kartę.
Jeśli zdecydujesz się mieć go jako sponsora reklamy. To będzie lepsza oferta. Ale możesz mieć tylko 3 z nich. Umieść kartę w polu reklamowym swojej planszy stadionu. Pasuje jak prawdziwa tablica reklamowa! Jakie to jest świetne?
Jeśli zdecydujesz się mieć go jako sponsora głównego, masz najlepszą ofertę. Wystarczy odwrócić kartę, a na koszulce pojawi się sponsor. Bardzo dobrze! Chyba że twoim sponsorem jest być może „Diaper Den”. Oczywiście możesz mieć tylko jednego sponsora głównego.

Na każdej karcie sponsora znajduje się specjalny bonus. Jest bardzo silny. Zatrudniając sponsora głównego, zyskujesz dodatkowo bonus. Kiedy wybierasz sponsora reklamy, musisz wybrać budżet lub bonus. Wybory, wybory.
Uwielbiam karty sponsorskie. Wnoszą dużo pieniędzy, co otwiera wiele możliwości. Mogą zapewnić ci fajne bonusy. Poza tym świetnie prezentują się jako reklama lub koszulka drużynowa.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter