Dziś premiera kompaktowej edycji Zombicide!

Mamy przyjemność poinformować, że gra planszowa Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów dostępna jest już w sklepach hobbystycznych. To wyjątkowa pozycja w linii gier Zombicide, która spotkała się z ciepłym przyjęciem tych, którzy mieli możliwość zagrać w nią przed premierą:

Marvel Zombies Rewolucja Bohaterów to tytuł, który każdy fan nieumarłych i komiksów powinien spróbować. – konsolowe.info

Gra jest klimatyczna, cieszy oczy i pozwala na wcielenie się chociaż przez chwilę w jednego z superbohaterów, od których zależy los świata. – Games Fanatic

Na ten moment to najchętniej grany przeze mnie Zombicide! – Big Bad Dice

Do sklepów trafia także po długiej przerwie dodatek Nowe Odkrycia do Podwodnych Miast, rewelacyjnej gry euro autorstwa Vladimira Suchego.

To nie będzie świat Marvela, dopóki łazi tu choć jeden zombiak!

Kiedy zaraza zombie dotknęła najpotężniejszych Bohaterów na świecie, wydawało się, że już wszystko stracone. Na szczęście pozostało jeszcze kilku Superbohaterów. Dawni sojusznicy muszą zostać pokonani, nim uda im się pożreć ostatnich ludzi na Ziemi.

Zbierzcie drużynę Superbohaterów, skupcie całą dostępną moc i zostańcie ostatnią nadzieją ludzkości! Niezwykła odsłona linii Zombicide, która stawia na przystępność – obniża cenę gry podstawowej i kondensuje komponenty m.in. zastępując część plastikowych figurek tekturowymi, aby każdy mógł wypróbować tego fantastycznego systemu.

LINK: https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-rewolucja-bohaterow

Podwodne Miasta: Nowe Odkrycia

Powrót dodatku do gry Podwodne Miasta zawierającego trójwarstwowe planszetki gracza wraz z nowymi mapami, 52 nowe karty, kafle zielonych Metropolii, nowych asymetrycznych Prywatnych Asystentów, karty asymetrycznego startu oraz moduł Muzeum.


Link do dodatku: 
https://sklep.portalgames.pl/podwodne-miasta-nowe-odkrycia


Link do podstawki: 
https://sklep.portalgames.pl/podwodne-miasta

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.