Dwa rozszerzenia do Barrage!

Z przyjemnością informujemy o starcie przedsprzedaży dwóch nowych dodatków do bestsellerowej gry euro: Barrage.

Pierwszy z nich, Połączenie Kolorado, przeznaczony jest do rozgrywek 2-4 osobowych. Zawiera specjalną mapę przedstawiającą poprzecinany kanionami obszar Kolorado. Wraz z nią do gry wkraczają nowe elementy: Osady Produkcyjne i prowadzące do nich Mosty, a także zestaw nowych kafli Kontraktów, Zleceń i Inwestycji. Trafi on do regularnej sprzedaży po premierze planowanej na 28 marca.

Drugi z dodatków to Duel. Rozszerzenie zawiera mapę zaprojektowaną specjalnie dla rozgrywek dwuosobowych oraz planszę Pojedynku wprowadzająca nowy tryb gry w dwójkę. Duel to dodatek dostępny w wąskim nakładzie wyłącznie w e-sklepie Portalu. Jego komponenty są niezależne językowo, z instrukcją w języku angielskim.

Barrage: Połączenie Kolorado

Dodatek dla rozgrywek 2- i 4-osobowych z grą podstawową oraz grą podstawową i Projektem Leeghwatera.

 • Wsparcie dla bestsellerowej gry euro
 • Nowe mechaniki dla prawdziwych wyjadaczy
 • Buduj Mosty na grzbietach swoich Tam, aby przejeżdżać do Osad Produkcyjnych i zdobywać punkty zwycięstwa i Kredyty, gdy przejeżdżają nimi inni gracze.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.