Dodruk kolekcji Marvel United

Już w grudniu do sklepów powraca kooperacyjna gra karciana Andrea Chiarvesio i Erica Langa (znanego z Cthulhu Death May Die, Bloodborne). Oto Marvel United wraz z dodatkami! 

Ludzkość ponownie staje na krawędzi zagłady! Red Skull, Ultron i Taskmaster marzą o władzy nad światem. Istnieje tylko jedna siła zdolna ich powstrzymać – superbohaterowie. Iron Man, Captain America, Black Widow i inni łączą swoje siły przeciwko wrogiej inwazji. Choć każdy z nich jest potężny, tylko razem mogą się przeciwstawić nadchodzącemu zagrożeniu. 

 

Previous slide
Next slide

W Marvel United najważniejsze jest wspólne działanie. W każdej rozgrywce gracze zagrywają swoje karty i w efekcie tworzą Oś Fabularną, która pozwala na korzystanie ze zdolności poprzednika. Będziemy rozmawiać nad stołem i ustalać, co zagrać, aby nie tylko walczyć ze złem, ale i pomóc innemu graczowi. Kooperacja pełną parą!

Marvel United to dynamiczna gra z przystępnymi zasadami i figurkami postaci, które zaskoczą niejednego fana Marvela! Pełna kolekcja czeka tutaj: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/marvel-united

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.