Dodruk dodatków do serii Zombicide

Kolekcja Zombicide uzupełniona! Od dzisiaj w Waszych ulubionych sklepach z planszówkami będzie czekało jeszcze więcej umarlaków. Zielona Horda, Wulfsburg i Nie zazna spokoju, kto przeklęty już czekają na nowych właścicieli!

W kooperacyjnej grze Zombicide: Zielona Horda rozegracie 10 misji na 10 różnych mapach zbudowanych z modułowych kafelków gry lub stwórzcie własne scenariusze. Im więcej zombie zabijecie, tym bardziej wzrosną wasze umiejętności i tym więcej pojawi się kolejnych stworów! Jedno jest pewne… nie będzie łatwo, szczególnie że Wasi przeciwnicy są potężniejsi niż dotychczas.

Link: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-zielona-horda

Previous slide
Next slide

Do planszówkowych sklepów powracają również dwa dodatki do serii Zombicide. Pierwszy, to Nie Zazna Spokoju, kto Przeklęty, czyli rozszerzenie do Czarnej Plagi i Zielonej Hordy, które zawiera 35 figurek, w tym Nekromatycznego Smoka, 15 Rojów Szczurów i 18 Widmowych Szwendaczy oraz nową machinę oblężniczą, Balistę.

Link: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-nie-zazna-spokoju-kto-przeklety

Drugie rozszerzenie to Wulfsburgu, które wprowadza nowe sposoby polowania na Zombie z 4 nowymi Ocalałymi oraz 18 nowymi kartami Ekwipunku – magiczną bronią i potężnymi czarami! Ale uwaga, sięgając po Wulfsburg musimy zachować szczególną ostrożność, bo szybkie i bezwzględne Wilcze Zombie są już na tropie razem z 10 nowymi, zapierającymi dech w piersiach Misjami. Wulfsburg wita!

Link: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-wulfsburg

Pełna kolekcja Zombicide jest do podglądu TUTAJ.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.