Człowiek-pająk kontra zbyt wiele kości, czyli nie tylko premiera Spider-Geddonu. Plan tygodnia #21

W tym tygodniu człowiek-pająk kontra zbyt wiele kości, czyli nie tylko premiera Spider-Geddonu.

Spider-Geddon już w czwartek w sklepach i jest to dobra wiadomość z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze – bo to świetna planszówka z sektora “light”, zwłaszcza przy dużo bardziej złożonych tytułach w katalogu Portalu. Po drugie: bo to świetny prezent, a Dzień Dziecka nadciąga nieubłaganie i wielu rodziców/wujków/chrzestnych potrzebuje takich bezpiecznych + fajnych + działających pomysłów na prezenty. W kolejnych dniach pokażemy go z bliska na naszym profilu.

Link: https://sklep.portalgames.pl/spider-geddon

fot. Boardgame Pictures

Już 6 czerwca Too Many bones trafi do sklepów, preorderowcy już teraz mają swój pierwszy weekend z polską edycja gry, a ja czuję olbrzymią ulgę i satysfakcję. To dopiero była podróż! Czekam z niecierpliwością na nadchodzące konwentowe stand-upy Ignacego, na których za jakiś czas będzie mógł pogrillować trochę Portal, a trochę Generator Losowych Zdarzeń dla Branży Gier Planszowych za to wszystko, co działo się z produkcją tej gry. Najważniejsze, że jest już dostępna w przedsprzedaży, zaraz będzie na półkach w sklepach, a pierwsze opinie potwierdzają: to tip-top giera!

Link: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-too-many-bones

fot. Board Game Look [Bialikart]

A wracając do tematu Dnia Dziecka: zerknij na promocję w naszym sklepie, którą przygotowaliśmy na najbliższe dni. Mam przeświadczenie, że oferta przygotowana jest z głową – a klucz do niej to “gry na prezent dla starszych dzieciaków: już nie przedszkolaków, a niekoniecznie dla zagorzałych graczy”.

Link: https://sklep.portalgames.pl/promocja-dzien-dziecka-2024

Mój plan na niedzielę to podejście do Too Many Bones. Daj znać, co ląduje dziś na Twoim stole.
Pozdrowienia!
Rafał

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.