Cyberpunk 2077 – od dziś w sklepach!

Z przyjemnością informujemy o premierze gry Cyberpunk 2077: Gangi Night City, planszowej odsłony kultowej gry wideo.

Cyberpunk 2077: Gangi Night City to strategiczna gra, wykorzystująca mechanikę area control. Autorem gry jest sam Eric Lang – mistrz gatunku planszowych gier area control, m.in. Blood Rage, Rising Sun i Ankh. Stworzył tytuł z przystępnymi zasadami, głębią decyzji i silnymi emocjami.

Za planszowym wydaniem gry stoi wydawnictwo CMON będące liderem wysokiej jakości planszowych wydań. W pudełku gry podstawowej znajduje się kolekcja 46 rewelacyjnych figurek bohaterów Night City!

Gracz staje na czele jednego z 4 gangów, z których każdy zapewnia inne zdolności. Rozgrywka ukształtowana jest przez 4 rozgałęziające się misje zwane Opowieściami. Wprowadzają one nowe zasady zależne od wyborów graczy. Wywołują mnóstwo zwrotów akcji i podkręcają emocje.

Wstawaj samuraju, mamy gang do poprowadzenia!

Cyberpunk 2077: Gangi Night City oddaje w twoje ręce kontrolę nad gangiem walczącym na ulicach nigdy niegasnącego Night City. Ta wojna przyciągnie uwagę Korporacji, Policji lub NetWatch, które zrobią wszystko, by wgnieść cię w ziemię. Tylko najtwardsi przetrwają, tylko najzuchwalsi zostaną zapamiętani!

Night City już nigdy nie będzie takie samo!

Przejmij kontrolę nad jednym z bezwzględnych gangów walczących o przejęcie podziemia Night City. Wykorzystaj grupę sprytnych twardzieli, aby zdominować przestępczy półświatek i wygrać z innymi gangami na ulicach lub w Sieci. Dobry lider nigdy nie przeoczy dobrej okazji lub obiecującego Edgerunnera.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.