Co warto wiedzieć o Bestiach, czyli nadchodzącej armii w aplikacji Neuroshima Hex?


Armia Bestii wprowadzona przez dodatek z 2021 roku będzie już 9-tą frakcją dostępną w aplikacji, spośród 21 armii utworzonych dla gry planszowej. Ale to już wiadomo! Natomiast co nowego wprowadzą Bestie do rozgrywki? 

Bestie to bardzo agresywna armia o wysokiej mobilności i inicjatywie. Jednostki armii reprezentują różne zwierzęta, które przetrwały atak Molocha. Bestie są potężne i mają jeden cel – chronić swoje terytorium. Nie oszczędzają nikogo, nawet swoich. Frakcja wprowadza do gry nową mechanikę – Friendly Fire. Ich zaciętość nie zna granic – jednostki Bestii mogą zadać obrażenia nawet własnym jednostkom. Umiejętność Agonii pozwala Bestiom przeprowadzić dodatkowy atak w chwili swojej śmierci, a jednostka Sępa może po Bitwie przemieścić się na dowolne puste miejsce na planszy. Ale uważaj, by nie wprowadzić do gry zbyt wiele Bestii naraz, bo zaczną atakować siebie nawzajem!

Aplikacja Neuroshima Hex dostępna jest do zakupu w sklepach iOS App oraz Google Play.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.