Byliśmy na Krakonie!

W zeszły piątek i sobotę załoga Portalu rozstawiła swoje stoisko na Festiwalu Kultury Alternatywnej “KRAKON”. Nasi fani mogli pograć w nasze gry, zakupić minisklepikowe gadżety (dostępne wysyłkowo tutaj), porozmawiać o nadchodzących premierach oraz zapytać co z Monastyrem 2.0 😉 W sobotę obok naszego stoiska swoje prace prezentował Tomasz Jędruszek – słynny Morano! Fani mogli prosić artystę o autograf lub zakupić plakaty z jego nadzwyczajnymi dziełami. W konwentowej gralni mającej swoje miejsce w studenckim klubie Studio, można było zagrać w nasze gry a w sobotę niestrudzony Michallus prezentował przedpremierowo armię do Neuroshimy Hex: Mephisto.

 

Zapraszamy na nadchodzące konwenty w których bierze udział Wydawnictwo Portal, spotkania z naszymi fanami to dla najbardziej przez nas oczekiwany punkt programu. Nie zabraknie plotek, spekulacji oraz specjalnych konwentowych promocji na naszym stoisku. Serdecznie zapraszamy!

1 Comment Added

Join Discussion
 1. Rynvord 29 lipca 2013 | Odpowiedz

  Byłem i sam dokladałem cegiełkę – wraz z Michałem w piątek na prezentacji o Neuroshimie. Może uda się przy okazji najbliższych większych konwentów nawiązać bliższą współpracę i skoordynować wysiłki programowe dot. Hexa (?)

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.