Byliśmy na Krakonie!

W zeszły piątek i sobotę załoga Portalu rozstawiła swoje stoisko na Festiwalu Kultury Alternatywnej „KRAKON”. Nasi fani mogli pograć w nasze gry, zakupić minisklepikowe gadżety (dostępne wysyłkowo tutaj), porozmawiać o nadchodzących premierach oraz zapytać co z Monastyrem 2.0 😉 W sobotę obok naszego stoiska swoje prace prezentował Tomasz Jędruszek – słynny Morano! Fani mogli prosić artystę o autograf lub zakupić plakaty z jego nadzwyczajnymi dziełami. W konwentowej gralni mającej swoje miejsce w studenckim klubie Studio, można było zagrać w nasze gry a w sobotę niestrudzony Michallus prezentował przedpremierowo armię do Neuroshimy Hex: Mephisto.

 

Zapraszamy na nadchodzące konwenty w których bierze udział Wydawnictwo Portal, spotkania z naszymi fanami to dla najbardziej przez nas oczekiwany punkt programu. Nie zabraknie plotek, spekulacji oraz specjalnych konwentowych promocji na naszym stoisku. Serdecznie zapraszamy!

Share this

Jeden komentarz

  • Rynvord

    Byłem i sam dokladałem cegiełkę – wraz z Michałem w piątek na prezentacji o Neuroshimie. Może uda się przy okazji najbliższych większych konwentów nawiązać bliższą współpracę i skoordynować wysiłki programowe dot. Hexa (?)