Blood Rage, Aeon’s End i Cthulhu: DMD wyprzedane! Ostatnie sztuki w sklepach

Gry Blood Rage, Aeon’s End (wersja podstawowa) oraz Cthulhu: Death May Die zostały wyprzedane w naszym głównym magazynie. Możecie znaleźć ostatnie sztuki w sprzedaży detalicznej w naszym sklepie oraz w dobrych sklepach z planszówkami.

Gry Blood Rage, Aeon’s End oraz Cthulhu: Death May Die to nasze bestsellery. Blood Rage jest najwyżej notowaną w rankingu BGG spośród wydawanych przez nas gier, Aeon’s End to bardzo mocna pozycja wśród karcianek, a Cthulhu: DMD to ubiegłoroczny hitowy dungeon crawler w klimacie opowieści H. P. Lovecrafta. Nie dziwi wiec zainteresowanie tymi tytułami. Ogromnie się cieszymy, że tak bardzo się wam spodobały i bardzo dziękujemy wszystkim, którzy mają te gry na swoich półkach.

Powyższe gry są wyprzedane w hurcie, ostatnie sztuki można znaleźć w sprzedaży detalicznej w naszym sklepie lub w dobrych sklepach z planszówkami. Jeśli nie zdążycie z zakupem, nie wszystko stracone. Planujemy dodruk Cthulhu: Death May Die oraz dodatków Czarna Koza z Lasu i Yog Sothoth przy okazji wydania dużego dodatku: Cthuhu: Death May Die Kampania 2, o czym informowaliśmy kilka dni temu. O ewentualnym dodruku pozostałych gier oczywiście poinformujemy, gdy tylko będziemy mieli potwierdzone informacje.


Przypominamy, że już w przyszłym tygodniu premiera Aeon’s End Legacy. To zupełnie nowa, samodzielna wersja 
Aeon’s End w postaci kampanii. Będziecie kolejno otwierać zawarte w pudełku koperty z nowymi przygodami i wspólnie je przeżywać. W kopertach znajdziecie nowe karty i nowe Nemezis, z którymi będziecie się musieli zmierzyć. Z upływem gry zasady będą się zmieniać, a na karty waszych instrukcji trafią odpowiednie naklejki. 

Kup już teraz w przedsprzedaży i zgarnij bonusowe karty!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.