Bilety na Portalcon 2024 już dostępne!

Portalcon to żelazny punkt na planszówkowej mapie Polski: impreza, która przyciąga blisko tysiąc fanów gier i donośne wydarzenie w planszowym hobby. Rozpoczynamy go uroczystą galą ogłoszeń planów wydawniczych Portal Games, a później spotykamy się, bawimy na konkursach i w turniejach, ogrywamy nowości i klasyki.

W programie m.in.:
– ogłoszenie planów wydawniczych Portal Games na 2024 rok!
– 2 premiery-niespodzianki
– pakiet nowości ze stajni Portalu
– turnieje i konkursy
– spotkania z autorami
– olbrzymi gamesroom z nowościami, klasykami i gamerską archeologią
– i najważniejsze: przyjazna przestrzeń na spotkania – z grami i z ludźmi.

A do tego…

Nadchodząca edycja jest wyjątkowa. Będziemy świętować 25. urodziny Portal Games! Bądź z nami… chociażby dla tego tortu!

Co? Portalcon 2024
Gdzie? Stadion Śląski w Chorzowie
Kiedy? Sobota, 20 stycznia 2024
Cena: 45 złotych
Strona imprezy: 
portalcon.pl

Uwaga! Odkąd gościmy z Portalconem na Stadionie Śląskim, co roku powiększamy liczbę uczestników… i co roku wyprzedajemy komplet biletów. Tym razem także rozbudowujemy imprezę – czy będzie podobnie z biletami? Nie czekaj, zarezerwuj sobie miejsce na Portalconie już teraz!

BILETY: https://sklep.portalgames.pl/portalcon

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.