Biały Zamek już w sklepach!

Z przyjemnością informujemy o premierze Białego Zamku, kompaktowej gry euro od hiszpańskiego wydawnictwa Devir Games.

O Białym Zamku

Biały Zamek cechuje się niespotykaną kondensacją rozgrywki. Przed graczami raptem dziewięć tur, dziewięć akcji, w ramach których wysyłają swoich robotników na dwór Himeji, rozmieszczają kości do wykonania akcji i budują swoją paletę możliwości tak, by każdy ruch pociągał za sobą łańcuch efektów.

Gorące przyjęcie 

Biały Zamek spotkał się z gorącym przyjęciem społeczności graczy. Gra zwróciła na siebie uwagę na targach gier Essen Spiel. Polscy recenzenci jednogłośnie doceniają ten tytuł:

“Poznajcie niewielką grą o wielkich możliwościach.” – blog Diceland
Biały zamek od Portal Games Polska mnie totalnie oczarował.” – Crash Board
Biały Zamek” to zaskakująco przyjemna gra i jedna z lepszych w jakie grałem w marcu.” – Tryb Solo
Biały Zamek, jako gra, jest – całkiem przekornie – grą ciasną, zwartą, kompaktową i mieści się w niedużym pudełku. Mieszkać byście w nim nie chcieli, ale grać – i owszem.” – Znad Planszy
Wygląda na to, że to esencja dobrej gry.” – Madziora Gra
Moja gra miesiąca luty 2024″ – Playingafter40

Mamy przyjemność poinformować także, że w momencie premiery nakład gry został na poziomie dystrybucyjnym wyczerpany.

Link: https://sklep.portalgames.pl/bialy-zamek

Barrage: Połączenie Kolorado

Równolegle z Białym Zamkiem do sklepów trafia najnowszy dodatek do planszowego bestsellera – gry Barrage. Rozszerzenie zawiera specjalną mapę przedstawiającą poprzecinany kanionami obszar Kolorado. Wraz z nią do gry wkraczają nowe elementy: Osady Produkcyjne i prowadzące do nich Mosty, a także zestaw nowych kafli Kontraktów, Zleceń i Inwestycji.

Link: https://sklep.portalgames.pl/barrage-polaczenie-kolorado

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.