Biały Zamek i miasta wypchane zombiakami… Co nas czeka? Plan tygodnia #13

Biały Zamek i miasta wypchane zombiakami… Co nas czeka?

Wreszcie, wreszcie, wreszcie! Nawet nie wiesz, jak bardzo dała nam w kość dostawa Białego Zamku, która jechała, jechała, i zjechać nie mogła. Teraz wszystko już w porządku, egzemplarze przedsprzedażowe już dawno na stołach graczy, a my przechodzimy do celebrowania oficjalnej premiery. Spodziewaj się na przykład… zasad dodatkowego trybu solo. Biały Zamek od czwartku w sklepach!

Link: https://sklep.portalgames.pl/bialy-zamek

W piątek pękły przedsprzedaże: pudło Marvel Zombies Rewolucja X-Men, dwa pudła dodatków i te naprawdę ekskluzywne bonusy do nich. Zrobimy sobie po weekendzie na to wszystko zoom, ok?

Przedsprzedaż: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-marvel-zombies

Właśnie śmignął nam pierwszy kwartał roku. Wydaliśmy w nim Erę Innowacji, Spicy, trzy paczki Iron Maiden, trzy paczki Zaciężnych do Roota, dwa Mindbugi, teraz dochodzi Biały Zamek… Zaproszę Cię na małe podsumowanie.

Do końca marca działa w naszym sklepie kod “AKCESORIA”, który przy kasie odblokowuje 20% zniżki na gadżety okołoplanszówkowe. Może masz na oku specjalną, drewnianą plansze do Hexa. Może zdarzyło Ci się rozłożyć Erę Innowacji bez instertu z reDrewno. Wpadł Ci w oko portalconowy kubek albo koszulka Molocha… To ten moment, kiedy można sobie sprezentować coś geekowskiego w dobrej cenie! 

Link: https://sklep.portalgames.pl/akcesoria

To nie wszystko… szykujemy na ten tydzień duże ogłoszenie. A póki co ciii… wszystko w swoim czasie. Będziemy sobie jeszcze życzyć wszystkiego dobrego na święta… a tymczasem rozegranego tygodnia!

Autor: Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.