Biały Zamek, czyli gamerskie haiku. Ruszyła przedsprzedaż!

Z przyjemnością informujemy, że w przedsprzedaży dostępny jest już Biały Zamek, planszowa gra euro od twórców Czerwonej Katedry.

Biały Zamek cechuje się niespotykaną kondensacją rozgrywki. Przed graczami raptem dziewięć tur, dziewięć akcji, w ramach których wysyłają swoich robotników na dwór Himeji, rozmieszczają kości do wykonania akcji i budują swoją paletę możliwości tak, by każdy ruch pociągał za sobą łańcuch efektów.

Krótka kołderka?

Zmierz się z legendarnie krótką kołderką w grze, w której frajda kryje się w wyciskaniu jak najwięcej z raptem kilku ruchów.

Modularność, regrywalność

Znajdź klucz do zwycięstwa w każdej ze zróżnicowanych partii. Kombinacja stałych pól i zmiennych żetonów i kart z akcjami za każdym razem tworzy inny zestaw opcji i możliwości.

Ergonomiczny projekt wypchany po brzegi

Odkryj rozbudowaną grę w niewielkim, wypchanym po brzegi pudełku, które zapewnia głębokie doznanie euro-gry w czasie kojarzonym z dużo lżejszymi pozycjami.

Japońskie klimaty

Trójwymiarowe tekturowe mostki, tekturowe plansze, duże drewniane znaczniki i zestaw 15 kości – wszystko to składa się na wysokiej jakości grę zainspirowaną estetyką Dalekiego Wschodu.

Bonus w przedsprzedaży

W sklepie internetowym Portalu gra dostępna jest wraz ze specjalnym minidodatkiem. Składa się na niego nowy kafelek Murów i zestaw 3 żetonów Kości.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.