“Bez śladu” – nowy scenariusz do Detektywa: Zbrodni L.A.

Gliwice, 24 lutego, 2020 r. Portal Games z radością ogłasza niespodziewany nowy bonusowy scenariusz dla fanów gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Nowa sprawa nazwana “Bez śladu” to kontynuacja wątków zawartych w dodatku Zbrodnie L.A. Sprawa pojawiła się właśnie w bazie danych Antares. Aby ją odblokować, należy wpisać unikalny kod dostępny w lewym dolnym rogu instrukcji do dodatku Zbrodnie L.A. Kod może zostać przypisany tylko do jednego konta w bazie Antares. Po wpisaniu kodu gracze uzyskują dostęp do plików z kartami śledztwa, które są gotowe do wydruku, bądź korzystać z kart na monitorze, w podobny sposób jak w przypadku sprawy Przyczyny Naturalne. „Bez śladu” to czwarta sprawa należąca do historii Zbrodni L.A. Tym razem gracze mają za zadanie wyśledzić Davida Andrewsa, doświadczonego byłego szpiega CIA, który stoi na czele organizacji kryminalnej stojącej za próbą zamachu. Andrews kompletnie zniknął z radaru. Czy graczom uda się go przechytrzyć?

Zbrodnie
L.A. to dodatek do uznanej gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa,
która
zdobyła szereg prestiżowych nagród i nominacji, m.in. Złotego Asa
w Cannes, Najlepsza Gra Tematyczna Dice Tower oraz nominacji do
Kennerspiel des Jahres. Gra cieszy
się niesłabnącą popularnością i ukazała
się już
w kilkunastu językach na całym świecie.
Dodatek
Zbrodnie L.A. składa się z 3 powiązanych ze sobą spraw
kryminalnych mających miejsce w latach 80-tych. „Bez śladu”
jest ich kontynuacją.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.