Avalon – problem z kartami

Polskie wydanie gry Avalon ma niestety problem z kartami  – drukarnia źle pokryła je karty lakierem dyspersyjnym, który powinien chronić karty przed ścieraniem. Nie widać tego na pierwszy rzut oka, problem wychodzi dopiero podczas intensywnego użytowania kart.

Informujemy, że wstrzymaliśmy sprzedaż gry Avalon. Pudełka zostały wycofywane ze sprzedaży. W porozumieniu z drukarnią rozpoczęliśmy pilny druk nowych talii. Błędnie wydrukowane karty zostają wycofane z rynku.

Klientów, którzy zdążyli kupić grę prosimy o kontakt z Portal Games lub ze sklepem, w którym kupili grę. Otrzymają nową talię.

Premiera gry przesuwa się o kilka dni ze względu na potrzebę dodrukowania poprawnych kart i przeskładanie całego nakładu. Przepraszamy za opóźnienie, ale jak już informowaliśmy w przypadku armii Sharrash w Portalu przestaliśmy tolerować nawet najdrobniejsze potknięcia produkcyjne i wprowadziliśmy bardzo rygorystyczną politykę współpracy z drukarniami.

Gdy tylko nakład zostanie poprawiony, rozpocznie się wysyłka zamówień z przedsprzedaży oraz gra ponownie zostanie skierowana do sklepów w całym kraju.

6 komentarzy Added

Join Discussion
 1. slawe 9 stycznia 2014 | Odpowiedz

  tyle że ja chciałem oprawić w koszulki tą dobra ;p

 2. slawe 9 stycznia 2014 | Odpowiedz

  ja mam pytanie, że mam obie partie kart i obawiam się nie wiem które są które, czy da się jakoś je odróżnić bez zniszczenia kart?

  • admin 9 stycznia 2014 | Odpowiedz

   Proszę grać w Avalon i dobrze się bawić. Jeśli podczas rozgrywek karty się zniszczą, to znaczy, że grałeś złą talią, wyrzuć ją i graj drugą. Jeśli karty się nie zniszczą, to znaczy, że grasz dobrą!

 3. Komimasa 18 czerwca 2013 | Odpowiedz

  I jak udąło się? No nie trułbym Wam tak gitary, ale w piątek mam spotkanie ze znajomymi planowane od dwóch miesięcy i tak Avalon był tam w planachxd

 4. Komimasa 15 czerwca 2013 | Odpowiedz

  Jestem z wami całym sercem. Mam nadzieję, że uda się rozesłać gry z przedsprzedaży już na początku przyszłego tygodnia. Co by nie mówić, ci co reklamowali mieli chociaż okazję zagrać, zobaczyć jak to wygląda w praniu, a osoby, które zamówiły pakiety u was nawet tej przyjemności nie miały, mimo, że produkt zakupiły.. Liczę więc, że jednak wpierw zostanie zrealizowane to małe zamówienie (pakiety), co by było swojego rodzajem ukłonem w stronę najwierniejszych fanów:)

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.