Avalon – problem z kartami

Polskie wydanie gry Avalon ma niestety problem z kartami  – drukarnia źle pokryła je karty lakierem dyspersyjnym, który powinien chronić karty przed ścieraniem. Nie widać tego na pierwszy rzut oka, problem wychodzi dopiero podczas intensywnego użytowania kart.

Informujemy, że wstrzymaliśmy sprzedaż gry Avalon. Pudełka zostały wycofywane ze sprzedaży. W porozumieniu z drukarnią rozpoczęliśmy pilny druk nowych talii. Błędnie wydrukowane karty zostają wycofane z rynku.

Klientów, którzy zdążyli kupić grę prosimy o kontakt z Portal Games lub ze sklepem, w którym kupili grę. Otrzymają nową talię.

Premiera gry przesuwa się o kilka dni ze względu na potrzebę dodrukowania poprawnych kart i przeskładanie całego nakładu. Przepraszamy za opóźnienie, ale jak już informowaliśmy w przypadku armii Sharrash w Portalu przestaliśmy tolerować nawet najdrobniejsze potknięcia produkcyjne i wprowadziliśmy bardzo rygorystyczną politykę współpracy z drukarniami.

Gdy tylko nakład zostanie poprawiony, rozpocznie się wysyłka zamówień z przedsprzedaży oraz gra ponownie zostanie skierowana do sklepów w całym kraju.

Share this

6 komentarzy

 • slawe

  tyle że ja chciałem oprawić w koszulki tą dobra ;p

 • slawe

  ja mam pytanie, że mam obie partie kart i obawiam się nie wiem które są które, czy da się jakoś je odróżnić bez zniszczenia kart?

  • admin

   Proszę grać w Avalon i dobrze się bawić. Jeśli podczas rozgrywek karty się zniszczą, to znaczy, że grałeś złą talią, wyrzuć ją i graj drugą. Jeśli karty się nie zniszczą, to znaczy, że grasz dobrą!

 • Komimasa

  I jak udąło się? No nie trułbym Wam tak gitary, ale w piątek mam spotkanie ze znajomymi planowane od dwóch miesięcy i tak Avalon był tam w planachxd

 • Komimasa

  Jestem z wami całym sercem. Mam nadzieję, że uda się rozesłać gry z przedsprzedaży już na początku przyszłego tygodnia. Co by nie mówić, ci co reklamowali mieli chociaż okazję zagrać, zobaczyć jak to wygląda w praniu, a osoby, które zamówiły pakiety u was nawet tej przyjemności nie miały, mimo, że produkt zakupiły.. Liczę więc, że jednak wpierw zostanie zrealizowane to małe zamówienie (pakiety), co by było swojego rodzajem ukłonem w stronę najwierniejszych fanów:)