Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice – fanowskie znaleziska z BoardGameGeek

Jak odpicować mapę do Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice? Wystarczy zajrzeć po inspiracje na BoardGameGeek, pobrać genialne ścianki i podpórki lub… wykorzystać klocki Lego! Linki do materiałów poniżej:

Projekty tekturowych ścianek i innych podpórek do wydruku: https://boardgamegeek.com/filepage/253989/ac-brotherhood-papercraft-walls-and-3d-printable-t 

Ścianki z wykorzystaniem Lego: https://boardgamegeek.com/filepage/249762/ac-bov-lego-walls-for-single-roof-tile-v-10 

Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice to kooperacyjna gra planszowa oparta na kultowej grze wideo, która zabiera graczy do renesansowej Wenecji, aby wypełnić pełne skradania i ucieczek sekretne misje. 

Rozpocznijcie rozgrywkę jako drużyna asasynów i zmierzcie się z 26 misjami pełnymi ucieczek przed patrolami, bezpiecznych kryjówek, starć ze strażnikami, niedostępnych przejść… i tajemniczych kopert z sekretną zawartością.

Link: https://sklep.portalgames.pl/assassins-creed-brotherhood-of-venice

 
 
 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.