Armia Mississippi już 10-tą frakcją w aplikacji mobilnej Neuroshima Hex od Portal Games 

Portal Games z radością ogłasza, że Mississipi będzie kolejną armią dodaną do popularnej aplikacji mobilnej Neuroshima Hex, opartej na bestsellerowej taktycznej grze planszowej o tej samej nazwie. Premiera armii zaplanowana jest na 16 grudnia 2022 r. 

Armia Mississippi wprowadzona przez dodatek w 2014 roku będzie już 10-tą frakcją dostępną w aplikacji, spośród 21 armii utworzonych dla gry planszowej. Armia dostępna będzie do zakupu w aplikacji, natomiast gracze posiadający tę armię w poprzedniej wersji aplikacj będą mogli wgrać ją za darmo.

Mississippi to armia o silnych właściwościach obronnych, potrafiąca zatruć Sztab przeciwnika. Wojownicy z Mississippi wyposażeni w maski gazowe przynoszą najgorsze choroby i trucizny. Armia jest bardzo odporna na ataki oraz potrafi ominąć linię obrony przeciwnika. Do jej słabości należy jednak mała liczba Wojowników oraz niska mobliność.

 

Aplikacja Neuroshima Hex Oparta jest na kultowej grze planszowej Neuroshima Hex, w której gracze prowadzą zaciekłe walki w postapokaliptycznym świecie. Celem gry jest zniszczenie Sztabu przeciwnika poprzez układanie na heksagonalnej planszy specjalistycznych jednostek i uruchamianie ich zdolności. Każda armia spośród 4 dostępnych w grze podstawowej (więcej armii dostępne w dodatkach do gry) ma inny sposób działania, odmienne typy jednostek z unikalnymi zdolnościami. Kolejność zagrywania oraz ich ułożenie na planszy czynią każdą rozgrywkę zupełnie inną oraz gwarantują ogromną regrywalność. Gra planszowa została wydana w 8 językach i cieszy się popularnością na całym świecie. Przez kolejne lata Portal Games stale rozwijał grę, która aktualnie oferuje aż 21 różnie działających armii.

Aplikacja Neuroshima Hex dostępna jest do zakupu w sklepach iOS App oraz Google Play.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.