Ark Nova ponownie w sprzedaży!

To już dziś! Długo wyczekiwana gra Ark Nova powróciła do najlepszych sklepów z planszówkami w całej Polsce!

Co warto wiedzieć o grze Ark Nova?

Oto zaawansowana gra euro, hit targów Essen SPIEL 2021 ze średnią ocen 8.6 i laureat Seal of Excellence zespołu The Dice Tower. Gra wyszła prosto ze stajni Feuerland Spiele. Tym razem jako gracze staniecie przed wyzwaniem stworzenia nowoczesnego Zoo, wspierając projekty ochrony przyrody i zapewniając przetrwanie zagrożonych gatunków. 

W Ark Nova nie ma ściśle ustalonej struktury rund — zamiast tego będziecie naprzemiennie wykonywać swoje tury aż do zakończenia gry. W jednej turze możecie wykonać jedną akcję, uruchamiając z jej pomocą dodatkowe efekty i bonusy i budując swój własny silniczek. W czasie rozgrywki następować będą tzw. Przerwy, podczas których rozpatrzycie fazę administracyjną, odrzucicie nadmiarowe karty i zainkasujecie dochody. Ten z Was, który możliwie najlepiej zbalansuje zwiększanie Atrakcyjności swojego Zoo z jednoczesnym dbaniem o Projekty Ochrony Przyrody — wygra.

Ark Nova jest dostępna tutaj: https://sklep.portalgames.pl/ark-nova 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.