Aplikacja Poprzez Wieki została zaktualizowana do wersji 1.1!

Portal Games Digial nieustannie pracuje nad ulepszaniem naszych gier. Dzisiaj chcemy oficjalnie ogłosić, że aplikacja Poprzez Wieki została zaktualizowana do wersji 1.1.

Co się zmieniło? Naprawiliśmy kilka błędów, poprawiliśmy działanie na tabletach i upewniliśmy się, że gra jest dostępna niezależnie od regionu i urządzenia (apka nie będzie działać jedynie na najstarszych wersjach systemów operacyjnych). Ale co najważniejsze, to zaimplementowaliśmy zupełnie nowy, rozszerzony tutorial dla wszystkich graczy i fanów, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Poprzez Wieki. Jeśli masz problem ze zrozumieniem gry, włącz opcję samouczka i wszystko stanie się jasne w kilka chwil!

Chcielibyśmy podziękować za pozytywny odbiór gry, a także wszelkie słowa krytyki. Pracujemy dalej nad kolejnymi aktualizacjami i usprawnieniami w wersji 1.2. Możecie się spodziewać między innymi:

 • Dostępnej w aplikacji instrukcji do planszowej wersji Poprzez Wieki
 • Listy kart ze szczegółowymi opisami wyświetlanej jako galeria w grze
 • Usprawnienia interfejsu użytkownika:
  • Relikty z poprzednich er będą widoczne podczas odrzucania karty/wyboru reliktu
  • poprawiona zostanie czytelność tekstu na kartach
  • podwójne dotknięcie pozwoli zagrać kartę
  • widoczny będzie podgląd punktów z poprzednich er

Śledźcie naszą stronę i FB, już wkrótce kolejna aktualizacja!


Zagraj w Poprzez Wieki już teraz!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Dziś chcemy Wam pokazać pierwsze ilustracje, które nasz dział graficzny przygotował do Eleven: Football Manager Boa… https://t.co/YpHqvFYJI8
Spełnij marzenia o Hollywood! 🌟 Zamów Scenariusz za Milion, nową zespołową grę imprezową, gdzie drużyny scenarzystó… https://t.co/9oTmA4YwXt
Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjec… https://t.co/qCySwptgKp

Newsletter