Hex Games 2018 – Turniej Otwarcia i Eliminacji do MPHEX 2018

Eliminacje do Mistrzostw Polski Neuroshima HEX! 2018

Lokalizacja: ERPEGIE

Organizator: Wojciech Kozok, Liga HEXa

Adres e-mail: wgk.kozok@gmail.com

Nr telefonu: 609 690 428

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/958775884281336/

Opis:

Turniej otwierający rozgrywki ligowe HEX GAMES w grze Neuroshima Hex. Turniej będzie rozgrywany na zasadach znanych z eliminacji do Mistrzostw Polski.
Każdy z uczestników ma do wybory trzy armie, którymi stoczy walki.
Truniej składał się będzie z dwóch etapów. Czterech rund eliminacji oraz etapu finałowego do którego trafi czterech najlepszych graczy z rundy eliminacyjnej.
Wpisowe: 10zł. które oczywiście w całości zostanie przeznaczone na nagrody.

Uwaga! Jest to pierwszy oficjalny turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 Neuroshima HEX! 3.0

Wraz z początkiem marca otwieramy kolejny, czwarty już sezon turniejów eliminacyjnych, które zakończą się finałem na Portalconie! Zapraszamy do zgłaszania swoich turniejów eliminacyjnych i brania w nich udziału! Wszystkie szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: http://portalgames.pl/pl/mistrzostwa-nuroshima-hex/

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.