Akcja Promka: bonus za 1 grosz za każde wydane 150 zł w sklepie

Wiemy, jak bardzo lubicie dodatkową zawartość, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś ekstra! Za każde wydane 150 zł w naszym sklepie możecie wybrać promkę do swojej ulubionej gry za 1 grosz. Pula promek jest ograniczona, więc nie zwlekajcie!

Podczas trwania promocji za każde wydane 150 zł w ramach jednego zamówienia możecie dołożyć do zamówienia jeden z wybranych bonusów za 1 grosz. Łapcie ich listę poniżej: 

– Opowiadanie “Sygnał”
– Cooper Island: New Boats
– Podwodne Miasta: Promo kopuła
– Praga Kaput Regni: Drewniane Jajka
– Aeon’s End Legacy: Karty promo
– Karty Postaci do Neuroshima RPG
– Coatle Promo Deck
– Bór: Chowańce – karty promocyjne
– Paladyni: Zestaw kart promocyjnych
– RC: Szklane Pomysły
– Królestwa Północy: Okryj Podziemia Północy
– ONI: Dodatkowe karty zwykłe – zestaw 2
– Dziennik Projektanta Detektyw: Sezon 1

Akcja promocyjna trwa do 19.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Pełny regulamin znajdziecie pod tym linkiem: https://sklep.portalgames.pl/strona/regulamin-promocji

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na zakupy do sklepu Portal Games: https://sklep.portalgames.pl/

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.