Ukłony dla fanów: scenariusz do Robinsona

Dzisiaj kłaniamy się w pas Wojciechowi Wonsowi, który zaprojektował scenariusz do Robinsona pod tytułem Łowcy oraz Michałowi Kulaskowi, który poświecił nieco czasu i zaprojektował graficznie ten scenariusz. Projekt możecie pobrać w formacie PDF. Życzymy wielu udanych rozgrywek i jeszcze raz dziękujemy Wojtkowi (i Michałowi) za wsparcie dla Robinsona i dla fanów gry. Szacuneczek!

2 komentarze Added

Join Discussion
  1. Grysik 29 maja 2014 | Odpowiedz

    Bardzo ciekawy scenariusz. 🙂 Zagrałbym z chęcią lecz nie posiadam jeszcze Robinsona 😛 Bardzo nad tym ubolewam xD

  2. Festucius 29 maja 2014 | Odpowiedz

    Pomimo rozegrania chyba wszystkich scenariuszy największym sentymentem darzę ten podstawowy „Rozbitkowie”. Głównie dlatego, że to od niego zaczynam wciąganie nowych graczy w świat dzikiej wyspy. W żadnej innej rozgrywce nie ma tyle desperacji, klecenia dachu juź po pierwszych śniegach i walki na wszystkich frontach, gdzie postaci prawie giną i do końca nie wiadomo, jaki będzie wynik.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Zima w pełni, ale w lutym na pewno będzie ogień 🔥🔥🔥 #mezo https://t.co/Z6aPkHH8Mx
Rok zapowiada się obficie ;) #Redcathedral #Pragacaputregni #Bonfire #Tekhenu #Tawantinsuyu https://t.co/4WH2SPICrV
W ten czwartek premiera 😃 #aeonsendlegacy #premiera https://t.co/OXaHrp8k6j https://t.co/WE77Y07VRt

Newsletter