Byliśmy na Krakonie!

W zeszły piątek i sobotę załoga Portalu rozstawiła swoje stoisko na Festiwalu Kultury Alternatywnej „KRAKON”. Nasi fani mogli pograć w nasze gry, zakupić minisklepikowe gadżety (dostępne wysyłkowo tutaj), porozmawiać o nadchodzących premierach oraz zapytać co z Monastyrem 2.0 😉 W sobotę obok naszego stoiska swoje prace prezentował Tomasz Jędruszek – słynny Morano! Fani mogli prosić artystę o autograf lub zakupić plakaty z jego nadzwyczajnymi dziełami. W konwentowej gralni mającej swoje miejsce w studenckim klubie Studio, można było zagrać w nasze gry a w sobotę niestrudzony Michallus prezentował przedpremierowo armię do Neuroshimy Hex: Mephisto.

 

Zapraszamy na nadchodzące konwenty w których bierze udział Wydawnictwo Portal, spotkania z naszymi fanami to dla najbardziej przez nas oczekiwany punkt programu. Nie zabraknie plotek, spekulacji oraz specjalnych konwentowych promocji na naszym stoisku. Serdecznie zapraszamy!

1 Comment Added

Join Discussion
  1. Rynvord 29 lipca 2013 | Odpowiedz

    Byłem i sam dokladałem cegiełkę – wraz z Michałem w piątek na prezentacji o Neuroshimie. Może uda się przy okazji najbliższych większych konwentów nawiązać bliższą współpracę i skoordynować wysiłki programowe dot. Hexa (?)

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter