Portal zaprasza na Silesia on Board – finałowe nocne granie!

 

Silesia On Board to serwis zajmujący się grami planszowymi na Śląsku. Od stycznia tego roku organizują wydarzenia poświęcone graniu w gry planszowe. Głównym cyklem jest Silesia By Night, czyli Nocne Granie na Śląsku. Od stycznia tego roku co miesiąc można było pograć w innym śląskim mieście. Portal udostępniał na te wydarzenia gry, wolontariuszy i pracowników 😉 Udało nam się zwiedzić Tychy, pograć w kopalni Guido, poznać fantastyczne stowarzyszenia i grupy planszówkowe.

Wielkimi krokami zbliża się finałowa impreza, na którą serdecznie was zapraszamy! Planowana jest szampańska zabawa, losowanie nagród w postaci gier planszowych i innych gadżetów, konkursy i turnieje. Nocne Granie odbędzie się 9 grudnia w Gliwickim Klubie Studenckim „Spirala”. Planowana godzina rozpoczęcia imprezy to 18:00.

W najbliższym miesiącu odbędzie się także Planszowy Mikołaj – 3 grudnia w Klubie Kraken w Chorzowie, na którą to imprezę również zapraszamy.


Garść faktów w postaci liczb na temat Silesia on Board.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp

Newsletter