Konkurs Sentencji z okazji dodruku Kanagawy

 

Pierwszy nakład tej ślicznie ilustrowanej gry rozszedł się, niczym liście porwane jesiennym wiatrem… A dodruk pojawi się już wkrótce! W związku z tym konkurs. Od dzisiaj codziennie będziemy wam prezentować jedną sentencję związaną z naukami płynącymi z gry Kanagawa… i jej zasadami.

Aby wziąć udział w konkursie zajrzyjcie proszę na nasze profile na FB – Wydawnictwo Portal oraz 2 Pionki i napiszcie swoje własne mądrości życiowe oraz sentencje! Spośród wszystkich sentencji, codziennie będziemy wybierać jedną, a jej autor otrzyma od nas przypinkę z ilustracją z gry oraz klimatyczny wachlarz, w sam raz na upalne dni z planszówkami.

Ale to nie wszystko! Ze wszystkich sentencji wybierzemy też jedną najlepszą, a jej autor otrzyma od nas śliczną grafikę autorstwa ilustratorki gry, Jade Mosch. To niepowtarzalna okazja na zdobycie ręcznie malowanego dzieła sztuki!

Zapraszamy do podzielenia się tymi wieściami, zwłaszcza z osobami, które Kanagawy jeszcze nie znają, a by im się spodobała! To wspaniała gra dla początkujących i droga do świata planszówek!

Oficjalna strona gry: https://rebrand.ly/Kanagawa

Już wkrótce ponownie w sprzedaży! https://rebrand.ly/Kanagawa-Sklep

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp

Newsletter