Mamy Mistrza! – Pytania do fanów

odpowiedzi mamy mistrza PL

 

Kolejny wtorek i kolejna okazja, aby przytoczyć niektóre wasze odpowiedzi na pytanie, w którą grę planszową jesteście nie do pokonania (jak zwykle, pisownia oryginalna):

Przemysław napisał: Fasolki- w ciągu 3 lat pokonano mnie tylko raz. Dodatkowo nigdy nie pokonano mnie w Drodze do Szaleństwa. Za to moja żona łoi mi skórę w 99% partii w Poprzez Wieki i Cytadelę.
Natomiast chyba najlepiej wspominam wygraną w Cyklady, kiedy zmontowałem koalicję przeciw pewnemu zwycięzcy, w której „poświęciłem się” licytując Atenę za 46 złota, nikt nie zauważył, że miałem już dwie 🙂

Sławek napisał: Nie do pokonania jestem w ‚Na sygnale’- starą grę Kuźni Gier, czyli waszej konkurencji 😉
A największy sukces… Gdy pokonałem pierwszy raz dziewczynę w ‚jej’ grę planszową- ‚Super Labirynt’

Bartosz napisał: Największy sukces? Pokonanie Wielkiej Księgi Szaleństwa, za 3 razem… Na najłatwiejszym poziomie trudności.

Paweł napisał: Proste mistrz Polski w królestwo w budowie

Dawid napisał: Ja we wszystko dostaje baty…

Dziękujemy bardzo za te odpowiedzi!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Zima w pełni, ale w lutym na pewno będzie ogień 🔥🔥🔥 #mezo https://t.co/Z6aPkHH8Mx
Rok zapowiada się obficie ;) #Redcathedral #Pragacaputregni #Bonfire #Tekhenu #Tawantinsuyu https://t.co/4WH2SPICrV
W ten czwartek premiera 😃 #aeonsendlegacy #premiera https://t.co/OXaHrp8k6j https://t.co/WE77Y07VRt

Newsletter