8 powodów by wejść w planszowego assasyna

Assasin’s Creed: Brotherhood of Venice, czyli 8 powodów by wejść w planszowego assasyna. Sprawdź każdy z nich!

Drużyna asasynów 

Dobierzcie swoich asasynów zgodnie z ich unikatowymi zdolnościami. Awansujcie w trakcie kampanii i odblokowujcie nowe umiejętności każdego z nich! 

Cienie i wynalazki 

Trzymajcie się cieni lub walczcie – do pomocy macie ekwipunek ze skrzyń i projekty Leonarda da Vinci. 

Pościgi i wieże 

Unikajcie pościgów, wspinając się na dachy i wieże. Dokonacie tam synchronizacji i odkryjecie nowe elementy gry. 

Działania incognito 

Używajcie przekupstwa, by pozostać incognito, znikajcie w sekretnych kryjówkach, by zgubić patrole, aktywujcie mechanizmy, by zmienić wygląd poziomu… 

26 wspomnień 

Zapieczętowane koperty skrywają niezwykłe niespodzianki. Odkryjcie je wszystkie podczas niezwykłego cyklu 26 misji zwanych wspomnieniami.

Niezwykły świat Assassin’s Creed 

Spotkajcie się z gromadą postaci z kultowej gry video… a także czwórką nowych asasynów i bohaterami stworzonymi specjalnie na potrzeby tej gry. 

Między misjami 

Po każdej misji wycofajcie się do kwatery głównej, by podleczyć rany, popracować nad sławą braterstwa i stworzyć ekwipunek specjalny. 

Jakość wydania 

Odkryjcie wielkie pudło wypełnione najwyższej jakości komponentami: 5 plastikowymi i 118 tekturowymi figurkami, przeszło 400 kartami i bezlikiem komponentów w detalicznej wersji gry, którą w serwisie Kickstarter wsparło niemal 7 tysięcy graczy!

Link: https://sklep.portalgames.pl/assassins-creed-brotherhood-of-venice

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.