51. Stan Ultimate Edition – klasyk rozbudowanych karcianek powraca na stoły!


Dokładnie 30 marca, swoją premierę ma 51. Stan Ultimate Edition Ignacego Trzewiczka. Od dziś możecie wypatrywać tego gigantycznego pudła w swoich ulubionych sklepach z planszówkami!

51. Stan to gra karciana dla zaawansowanych graczy, w której celem jest rozwój jednej z frakcji postapokaliptycznego uniwersum Neuroshimy. Gracze używają w niej swoich zasobów do budowania nowych Lokacji, zawierają Umowy z innymi i plądrują, gdy nadarzy się okazja. Przede wszystkim jednak budują sprawny silnik, który pozwala zmienić każde działanie w punkty zwycięstwa.

Previous slide
Next slide

Hit kampanii

Od 2010 roku, czyli momentu wprowadzenia gry 51. Stan na rynek, gra zyskała niebywałą popularność i zyskała fanów na całym świecie. W 2022 roku tytuł został zaprezentowany na platformie Gamefound, przekonując przeszło 6000 graczy do wsparcia projektu.

Zawartość edycji

51. Stan: Ultimate Edition zawiera grę podstawową oraz 6 dodatków, w tym najnowsze rozszerzenie Ziemia Niczyja, które wprowadza elementy mechaniki area control. Mocnym aspektem gry jest miodny tryb rozgrywki jednoosobowej przeciwko wirtualnemu graczowi – niezwykle popularny i doceniony przez graczy. 

Ziemia Niczyja

Równolegle z edycją Ultimate swoją premierę ma dodatek Ziemia Niczyja w postaci osobnego pudełka. To ukłon w stronę wieloletnich fanów serii, którzy posiadają już grę podstawową i zainteresowani są wyłącznie najnowszym rozszerzeniem.

LINK do sklepu: https://sklep.portalgames.pl/51stan-ultimate-edition

O 51. Stanie w wersji Ultimate Edition opowiadaliśmy w jednym z odcinków Planszówek TV, który możecie podejrzeć tutaj:

A co o grze sądzą recenzenci? Sprawdźcie tu:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.