51. Stan Master Set – dodruk, nowa promoska i komplet w sklepie!

Dzisiaj, 7 marca 2019 debiutuje dodruk 51. Stanu Master Set. Wraz z nim na rynek powraca także pierwszy dodatek do Master Setu, Zgliszcza. Ale to nie wszystko – swoją premierę ma też nowa promoska do 51. Stanu: Granice. Z tej okazji w sklepie Portalu możecie już zamawiać cały, kompletny zestaw 51. Stanowego dobra!

51. Stan Master Set Pack

W skład 51. Stan Master Set pack wchodzi:

  • 51. Stan Master Set (dodruk)
  • 51. Stan Master Set: Zgliszcza (dodruk)
  • 51. Stan Master Set: 2 dodatkowe Frakcje
  • 51. Stan Master Set: Zestaw kart promocyjnych
  • 51. Stan Master Set: Trzy Miasta
  • 51. Stan Master Set: Zestaw drewnianych dysków z naklejkami
  • 51. Stan Master Set: Kafelki Granicy – NOWOŚĆ!

Zamawiając 51. Stan Master Set Pack oszczędzasz ponad 20zł! Wszystkie powyższe produkty normalnie kosztują 241,95 zł, a w sklepie Portalu możesz je zamówić za 219,95zł!


51. Stan Master Set + Kafelki Granicy

A jeśli chcesz zamówić tylko 51. Stan Master Set i nową promoskę Granice (która była częścią Pakietu Powitalnego na Portalconie 2019), przewidzieliśmy taką opcję! Oszczędź 15zł i zamów 51. Stan Master Set + Granice za 145zł!


Świat, który znasz przestał istnieć. Nie ma rządu. Nie ma armii. Nie ma cywilizacji. Bunt komputerów, wojna z maszynami, upadek świata ludzi. Stany Zjednoczone upadły na kolana. Wojna z maszynami trwa od trzydziestu lat. Powoli rosną ośrodki skupiające ludzi i próbujące zdobyć władzę w okolicy. Przejąć kontrolę nad sąsiadami. Zbudować nowy kraj. Nowy, 51. Stan…

51. Stan to gra karciana osadzona w uniwersum Neuroshimy, bestsellerowej gry fabularnej wydawnictwa Portal. Tym razem powraca w nowym wydaniu. Jest to zestaw zawierający 88 kart z gry podstawowej i po 50 kart z rozszerzeń Nowa Era i Zima. Całość została zbalansowana na nowo, aby zaoferować pełną emocji rozgrywkę bez względu na to, które rozszerzenie wybierzesz.

Gracze wcielają się w role przywódców jednej z czterech frakcji (Mutanci, Kupcy, Nowojorczycy lub Appalachianie) i próbują rozwinąć swoją potęgę. Budują nowe Lokacje, podpisują Umowy, starają się atakować słabszych sąsiadów, by dostarczyć do bazy Zdobycze.

Mechanika gry opiera się na nowatorskiej regule pozwalającej użyć każdej z kart lokacji w grze na jeden z trzech sposobów – gracz sam decyduje, czy posiadaną kartę (np. Stacji paliw) chce wystawić jako Lokację, czy chce ja napaść i wystawić jako Zdobycz czy też chce z nią nawiązać handel i wystawić ją jako Umowę. Olbrzymia ilość decyzji, jakie mają gracze, bogactwo fabularne, sprawiają, że gra jest nieprawdopodobnie emocjonująca i posiada bardzo wysoki współczynnik regrywalności.

Share this

Zostaw komentarz