5 rodzin – dodatek do gry Dziedzictwo: Testament Diuka De Crecy

Portal Games ogłasza 5 rodzin – dodatek do gry Dziedzictwo: Testament Diuka De Crecy

Pierwszy dodatek do Dziedzictwa autorstwa Ignacego Trzewiczka oraz Michała Walczaka.

Gliwice, Polska – 31 Październik, 2015. Portal Games zapowiada 5 Rodzin, pierwszy dodatek do gry planszowej Dziedzictwo: Testament Diuka De Crecy.

 5 Rodzin wprowadza do gry nową mechanikę swatania – wymiany członków rodziny pomiędzy graczami. Od tej pory gracze mogą oferować swoich bliskich innym graczom w zamian za żetony przysług, które używane są do kupowania nowych akcji w grze.

Każda rodzina posiada wyjątkowy klimat i unikalne postacie i zdolności, rody charakteryzują się całkowicie odmiennymi cechami oraz możliwościami, gracze znajdą tu ród dyplomatów, ród arystokratów, kupców i inne. 5 Rodzin dodaje również kolejnych Patronów z całkowicie nowymi warunkami punktowymi, dodatkowe komplikacje – tym razem będące wyjątkowymi wydarzeniami oraz Proactol XS review zupełnie nowy Tor Stokrotki dla trybu solo!

Dziedzictwo: Testament Diuka De Crecy to gra dla 1 do 4 graczy, w wieku 10+ , z średnim czasem rozgrywki 60-90 minut. 5 rodzin to dodatek wymagający podstawowej wersji gry. Dodatek zawiera 105 kart, planszę akcji, 60 żetonów przysług oraz instrukcję. 5 rodzin zadebiutuje w październiku na targach Essen Spiel. Polska wersja językowa trafi do sprzedaży po targach.

O Portal Games

Portal Games jest wydawcą wielu nagradzanych gier takich jak: Osadnicy: Narodziny Imperium, Stronghold, Robinson Crusoe czy Neuroshima Hex. W ciągu ostatnich lat Portal Games stał się jednym z najbardziej renomowanych europejskich wydawców gier planszowych.

Share this

Jeden komentarz

  • Danka

    Ale dodatku dalej niestety nie ma choć miał ukazać się w grudniu 🙁 Rozumiem, ze jesteście w tkracie zbierania kasy z przedsprzedarzy Stanu 51, oraz po premierze Statki Łupi i Kościotrupy ale ten dodatek też się pojawił. Gracze Statków Łupów i kościotrupów otrzymali bonusy za obpuźnienia, a co z fanami Dziedzictwa?
    Moja siostra jest wielką fanka tej gry chciałam sprezentować jej dodatek na święta, cóż przelaciały, na pocżatku lutego miała urodziny też już minęły i czujemy się rozczarowane tym, ze wdodatku brak jakichkolwiek infirmacji na temat tego dodatku. Tak jagby cały zespół naszego ulubionego wydawnictwa poprostu sobie o nim zapomniał mimo, ze premiara miała być w grudniu. A tu ciszaaa ani widu ani słychu ani nawet słowa wyjaśnienia choćby zwykłego: mamy problemy z drukarnią itd.