5 faktów o ogłoszeniu planu wydawniczego

Poznaj 5 faktów o ogłoszeniu planu wydawniczego na nadchodzącym PortalConie! Jesteście ciekawi nowych tytułów?

16 to nie wszystko

Na Portalconie ogłosimy 16 tytułów. A w całym 2023 roku planujemy wydać więcej niż ta szesnastka, kolejne tytuły będą zapowiadane w dalszej części roku. 


Dodatki

Na Portalconie nie powiemy wiele o dodatkach do gier. Nasza polityka się nie zmienia – jeśli tytuł ma solidną grupę fanów, robimy co w naszej mocy, by dostarczyć im także dodatki. Dotyczy to i już wydanych gier, jak i właśnie zapowiadanych nowości. Fanów Bloodborne’a, Roota, Zombicide, Aeon’s Enda i innych naszych dużych linii uspokajamy – pamiętamy o Was!


Gry ze studia Portalu

Na scenie Stadionu Śląskiego koncentrujemy się na grach na licencji, a równolegle nasze studio deweloperskie pracuje nad nowymi tytułami inhouse. Pierwszą nowość 2023 ogłaszamy już w piątek na Planszówkach TV. Ale właśnie – w piątek, a nie na samym Portalconie. W 2023 będziemy mieć dla was kilka mocnych tytułów ze stajni Portalu! 


Gry w drodze

Kilka zapowiedzi z Portalconu 2022 nie zdążyło się jeszcze ukazać. Jedne są już w drodze, inne tkwią wciąż na maszynach drukarskich. O wszystkich usłyszysz już w najbliższych tygodniach. Sam Portalcon rozpoczniemy od rozliczenia się z zapowiedzi 2022 i przedstawienia statusu tych produkcji. 


Katalog

Na Portalconie debiutuje nasz katalog z grami na 2023 rok. Dostępny w Chorzowie, a później w sklepie Portalu, zaprzyjaźnionych sklepach i na konwentach, zawiera znacznie więcej, niż ogłosimy na scenie. Upewnij się, że dostaniesz go w swoje ręce i przestudiuj go dokładnie – niejedna rzecz cię w nim zaskoczy. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.