2x Mindbug, czyli przedsprzedaż kondensatu dla karciarzy

Karciany pojedynek twórcy Magic: the Gathering w dwóch nowych odsłonach.

Najnowsza przedsprzedaż od Portal Games? Z przyjemnością informujemy, że właśnie ruszyła i że składają się na nią dwie nowe odsłony pojedynkowej gry karcianej Mindbug.

Mindbug to karciany projekt pod przewodnictwem Richarda Garfielda, twórcy gry karcianej wszechczasów: Magic the Gathering. Pierwsza odsłona Mindbuga zrobiła furorę za sprawą zminimalizowanych, ultra grywalnych reguł i ogromu możliwości taktycznych.

O Mindbugu

Przyzywaj fantastyczne stwory i wysyłaj je do boju z przeciwnikiem. Ale bądź ostrożny: przeciwnik może użyć swojego Mingbuga i przejąć kontrolę nad twoim stworem! Mindbug łączy w sobie przystępność i prostotę zasad ze strategiczną głębią rozbudowanej gry karcianej. Przechytrz przeciwnika w tym fascynującym, taktycznym pojedynku!

Nowe odsłony

Teraz, rok po jej premierze, na rynek wkraczają dwie nowe odsłony: Ponad Wieczność i Ponad Ewolucję. Obie stanowią samodzielne rozszerzenia. Można je traktować jak osobne gry, można też połączyć z dowolnym innym pudełkiem serii.

Tylko w Portalu

Start przedsprzedaży nowych Mindbugów to także okazja, by zaproponować graczom-kolekcjonerom coś specjalnego. Tylko w e-sklepie Portalu dostępny jest ograniczony nakład dwóch wzorów mat przeznaczonych specjalnie do rozgrywek w Mindbuga. Każda mata zawiera obszar gry dla jednego gracza.

Do tego przygotowaliśmy specjalny przedsprzedażowy bonus. Nowe Mindbugi dotrą do graczy wraz z mini-dodatkiem zawierającym 9 specjalnych kart.

Mindbug: Ponad Wieczność

Kieszonkowa karcianka dla 2 graczy… z zemstą odrzuconych kart.

Potraktuj to pudełko jako samodzielną grę lub połącz z Mindbugiem i spraw, by stwory działały także ze stosu kart odrzuconych! Zwiększaj siłę swoich Stworów i odpalaj umiejętności wprost ze swojego discardu!

Mindbug: Ponad Ewolucję


Kieszonkowa karcianka dla 2 graczy… w trybie turbo ewolucji!


Potraktuj to pudełko jako samodzielną grę lub połącz z Mindbugiem i wprowadź do rozgrywek potwory, które potrafią ewoluować do potężniejszych, bardziej rozwiniętych form!


LINK: 
https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.