10 dni do PortalConu: ogłaszamy kolejne tytuły. W tym roku wydamy dodatki do serii Root

Na 10 dni do PortalConu, na który zapraszamy już 23 stycznia, podgrzewamy atmosferę kolejnymi tytułami. Najważniejsze gry tego roku ogłosimy podczas konwentu, ale już teraz zdradzamy część naszych planów wydawniczych. Miło nam poinformować, że w 2021 roku zagracie w 4 nowe dodatki do Roota. Wcześniej ogłosiliśmy także wydanie Cthulhu: Death May Die  – Kampania 2 oraz Escape Tales 3: Dzieci Żmijowego Lasu.

Wojna o wpływy w Leśnogrodzie toczy się z coraz większą zażartością. Frakcje leśnych zwierzątek sięgają po coraz śmielsze rozwiązania, by wywieść swoich przeciwników w pole. W Wielkim Lesie pojawiły się zupełnie nowe grupy chytrych wojowników, a ich arsenał zawiera nowe bronie, których tu jeszcze nie było!

W 2021 roku Portal Games wyda wszystkie nowe dodatki do asymetrycznej gry Root. Jako pierwsze ukażą się Vagabond Pack oraz talia Banitów i Partyzantów. W późniejszej części roku rozszrzenia Clockwork i Underworld. Tym samym podtrzymujemy, że konsekwentnie wydajemy wszystkie dodatki do Roota.

Wszystkie rozszerzenia dodatkowo pogłębiają morze regrywalności i urozmaicają rozgrywkę o dodatkowe mechaniki, karty nowych postaci i inne elementy. Asymetryczna rozgrywka zyska jeszcze więcej zróżnicowania, a frakcje będzie można wykorzystać także na nowe sposoby!

Vagabond Pack wprowadza do gry 3 nowe postaci wraz z ich kartami, a także siedem niestandardowych pionków Włóczęgów. Banici i Partyzanci to talia 54 kart z zestawem specjalnych mocy, które gracze mogą tworzyć: można między innymi niszczyć karty innych graczy oraz kopiować zdolności innych frakcji. The Clockwork Expansion pozwala graczom zmierzyć się z czterema piekielnie zautomatyzowanymi frakcjami. Gracze mogą tym samym stworzyć kooperację przeciwko automie! Rozszerzenie Root: Underworld zawiera dwie nową frakcje oraz dwie nowe mapy: górską, gdzie można kopać tunele, a także mapę jeziora, na której gracze będą walczyć o kontrolę nad promem.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.