Przedsprzedaż Tezeusza oraz Wyprawy HMS Beagle!

Zapraszamy do składania zamówień na dwie nasze nowości – nową grę Michała Oracza TEZEUSZ oraz dodatek do gry Robinson Crusoe pod tytułem WYPRAWA HMS BEAGLE.

Aby zamówić produkty, prosimy przesłać maila na adres portal@portalgames.pl wraz z zamówieniem.

 

preord_pl

Share this

20 komentarzy

 • Conan

  Wysłałem email i otrzymałem odpowiedź aby zakupu HMS… dokonać poprzez sklep. Jest tylko mały problem bo w sklepie nie ma takiej pozycji.

 • chmiel

  Czy aby złożyć zamówienie wystarczy napisać samego maila? Jeśli tak to czy wystarczy samo ” chcę WYPRAWĘ HMS BEAGLE”? Jeśli nie to co jeszcze zrobić?

 • Piotrek

  Mam pytanie 🙂
  Czy karty bestii z bonusu będą również w języku polskim? Pytam bo na grafice są w języku angielskim 🙂

 • Kali

  Czy 7 nowych kart bestii w HMS BEAGLE będzie tylko i wyłącznie w przedsprzedaży? Nie będzie ich w dodatku, który będzie można kupić w regularnej sprzedaży? Czy dodatek ten stanowi niejako oddzielną grę? I ostatnie – czy jakieś elementy z dodatku (nie licząc tych kart bestii) będą do wykorzystania w podstawowym Robinsonie?

  • admin

   Tak, tylko w przedsprzedazy.
   Tak, dodatek to osobna historia.
   Tak, do podstawowej wersji gry można użyć kart Wydarzeń oraz nowej postaci.

 • Paralizator

  Dlaczego koszt wysyłki w przedsprzedaży wynosi 15zł, skoro w zwykłej Waszej ofercie w sklepiku koszt przesyłki wynosi 12zł? W dodatku gdyby była możliwość skorzystania z paczkomatów, to koszt ten spadłby do 9zł :-/

  • admin

   Wysyłka kurierem kosztuje niecałe 20 zł.
   Ponieważ dbamy o naszych fanów, znaczną część tej kwoty bierzemy na siebie przy zamówieniach z naszego sklepu.
   W przypadku zamówień w przedsprzedaży dokładamy bonusy, co przecież też kosztuje, nie jesteśmy więc w stanie jeszcze dodatkowo refundować prawie połowy kosztu wysyłki.

   • Paralizator

    Macie umowę z firmą kurierską na 20zł?! Yyyy… (no comment)

    W takim razie aby Wam i sobie ulżyć w kosztach (abyście nie musieli aż tak bardzo brać na siebie kosztów przesyłu) proponuję następującą rzecz: Złożę u Was zamówienie na preorder jeśli wyślecie mi później paczkę w systemie paczkomatów. Zapłacę za to 10zł.
    Prawdopodobnie koszt przesyłki wyniesie mniej niż 10zł, ale co mi tam. Ponieważ mam na uwadze dobro wydawnictwa biore to na siebie.

 • Artur

  No i proszę nie musiałem długo czekać na przedsprzedaż 😉
  Teraz tylko zostało czekać, zapowiadają się świetne jesienne i zimowe wieczory