Portal Games gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

WOŚP 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już tuż tuż! Portal Games nie pozostaje przy tej okazji bezczynny i gra razem z orkiestrą!

Zapraszamy na charytatywną aukcję naszych gier i innych atrakcji. Aukcje prowadzą są za pośrednictwem portalu Allegro i dotyczą kilka naprawdę kuszących przedmiotów:

Zestaw unikatowy Artefakty Obcych


Przedmiotem aukcji jest egzemplarz gry Artefakty Obcych z autografem autorów gry, Violi Kijowskiej i Marcina Ropki oraz unikatowymi dodatkami – plakatem, matą do gry, dwoma dodatkowymi frakcjami oraz 10 planetami z unikatowymi ilustracjami.
 

Zestaw unikatowy Blood Rage


Przedmiotem aukcji jest egzemplarz gry Blood Rage z autografem autora gry, Erica M. Langa oraz dwa dodatki – unikatowa figurka Trolla i dodatek dla 5 gracza.
 

Zestaw unikatowy Neuroshima Hex


Przedmiotem aukcji jest egzemplarz gry Neuroshima Hex z autografem autora gry, Michała Oracza oraz unikatową armią Posterunku z alternatywnymi ilustracjami – armia była nagrodą podczas eliminacji Mistrzostw Polski Neuroshima Hex w 2017 roku.

Zestaw zawiera również szereg dodatków promocyjnych.
 

Zestaw unikatowy Robinson Crusoe


Przedmiotem aukcji jest egzemplarz gry Robinson Crusoe w unikalnym pudełku pochodzącym z edycji amerykańskiej.
Gra podpisana jest przez autora gry, Ignacego Trzewiczka oraz zawiera dodatkowo unikatową kartę z oryginalnego prototypu gry z roku 2012.

Zestaw zawiera również szereg dodatków promocyjnych.
 

Secret box od 2 Pionków


Przedmiotem aukcji jest ogromne pudło zawierające 10 różnych gier linii wydawniczej 2 Pionki oraz garść niespodzianek i tajemniczych prezentów!

Wielki karton jest po brzegi wypełniony tym co planszomaniacy uwielbiają najbardziej!
 

Dzień w Portal Games


Przedmiotem aukcji jest wizyta w siedzibie Portal Games w Knurowie i spędzenie wraz z zespołem całego pracowitego dnia.

W planie możliwość rozgrywki w prototypy najnowszych produkcji Portal Games (Detektyw, Monolith Arena), lunch break z ekipą Portalu, udział w nagraniu programu Planszówki TV oraz kilka niespodzianek.

Zwycięzca aukcji może pojawić się w towarzystwie do 3 osób.


Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach i wspólnej pomocy noworodkom!

Share this

Komentarze są wyłączone.